İlk yaptığınız yemek neydi?

Tadı nasıl olmuştu? :)

1|3
7160

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 59

• Makarna; annemin kolu kırılmıştı, tarif etsem yapabilir misin kuzum? Demişti; tabiki demiştim, tüm gayretimi verdiğim makarna muhteşem olmuştu çok şükür ki :))) Hatta, sonraki makarnaları da ben yaptım; bu da bonus oldu ^-^ Şikayetçi değilim.

1|0
    0|0
  • Domates çorbası yapmistim. Muhteşem olmuştu:) hergun 1 tencere yapip 2 ekmekle yiyordum:) o zamanlar ergenlik cagindaydim çok yemek yerdim:)

1|0
    0|0
  • Hiç yemek yapmadım diyecektim ki 7-8 yaşlarında yaptığım yemek aklıma geldi. Çiğköfte yapmıştım ve tava. Ve çok beğenmişlerdi.

1|0
    0|0
  • Sucuklu tost gayet güzeldi :)

1|0
    0|0
  • İlk başta çay demlemeyi öğrendim ardından yumurta pişirmeyi öğrendim. Başka da bir şey öğrenmedim henüz. Anca yemeyi biliyorum. :-)))))))

1|0
    0|0
  • Annanemle birlikte eriste keserdik yaprak sarmasi yapardik butun kuzenler 😩 O dag gibi kadin gozumun onunde gocup gitti ya dahada bu dunyayi sallamam ciddiye almam.😞

Ilk yaptigin sulu tavuk patates yemegiydi.

2|0
    0|0
  • Makarnaydı.
    Hamurlaşmıştı.
    Zamanla, yapa yapa öğrendim.

Artık, pirinç pilavı dışında, her yemeği yapabiliyorum.
    Pirinç pilavını tutturamıyorum. :D

1|0
    0|0
  • İlk yaptığım yemek tavuk çorbasıydı, güzel olmuştu

Tabi ondan önce patates kızartması ve sosis sucuk pişirmeyi gözönüne almazsak

1|0
    0|0
  • Pilav. Emin olun sitenin yüzde 95inden daha iyi yapıyorumdur :D tane tane ve tam kıvamında.

1|0
    0|0
  • Yumurtaydı, fena değildi😂😂

1|0
    0|0
  • Sucuklu yumurta. Enfesti, hâlâ enfes :D

1|0
    0|0
  • Pilav güzel olmuştu

1|0
    0|0
  • Makarna yapmıştım hamur olmuştu
    Yumurtayada tuz atmayı unutup bu ne niçim şey diye çöpe atmıştım sonradan tuz atmayı unuttuğumu anladım ama herşey için geçti 😀

1|0
    0|0
  • sebze yemeği yapmıştım

1|0
    0|0
  • Yumurta sjjs

1|0
    0|0
  • yumurta ilk ve son

1|0
    0|0
  • Tost

1|0
    0|0
  • Yumurta kırmıştım güzel olmuştu = )

1|0
    0|0
  • ben ahcıyım omu kalır aklımda mengen sallaması yaptım ben ilk ne varsa salladım 10 numara oldu

1|0
    0|0
  • Menemen :)

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    39

Kızlar Ne Diyor 70

• hazır çorba suyu kaynattım üstüne hazır çorba sonra çöp :D

2|0
    0|0
  • fırında patatesti ve baharatı dağıtmayı başaramayıp tek noktaya baharat koyduğum için garip olmuştu kfgbkngb

1|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum pilavdı sanırım su yerine yağla doldurmustum tencereyi, şey sanmıştım hani pilav suyu çeker ya yağ çekiyor sandım

1|0
    0|0
  • Patates kızartmıştım. Dibine yapıştığı için tavayla birlikte atmak zorunda kalmıştık.

1|0
    0|0
  • Pilavdı. Tutturmustum :D

1|0
    0|0
  • 6. sınıfta ingilizce ödevi için fal kurabiyesi yapacaktık, ben üşenip normal kurabiye yaptım, verilen ödevle alakası olmadığı halde 95 aldım. O kadar iyiydi yani ğjldş

2|0
    0|0
  • annemden habersiz evde ne varsa ocağa koyup pişirmiştim (!)
    o değil babanem ben üzülmeyeyim diye yemişti iyi ki zehirlenmemiş kadın :D
    çok küçüktüm tabii o zaman

1|0
    0|0
  • Makarna başarılı🙆😂

1|0
    0|0
  • yumurta

1|0
    0|0
  • Makarna
    Güzeldi

1|0
    0|0
  • Yumurta sayilir mi

1|0
    0|0
  • Patates yemeğiydi 13 yaşımdaydım hatırlamıyorum basıldı ama kötüydü heralde😂

1|0
    0|0
  • :D :D :D Yaşım küçüktü makarna yapmaya çalışmıştım evde kimse yoktu makarnayı direk tencereye atmıştım niye olmuyo falan diye sonra su koymamaışım :D :D :D Aynı yaşlardayken bir de unu ziyan etmiştim hamur yapıp kızartmaya çalışmıştım :D İlk düzgün yemeğim hangisiydi hatırlamıyorum :D

1|0
    0|0
  • Mercimek corbasiydi sanirim guzel olmuştu tadi

1|0
    0|0
  • Yumurtadır

1|0
    0|0
  • Patates yemeği idi. Tadı güzel ama tuzu azdı.

1|0
    0|0
  • Kitaptan değişik bir köfte tarifiydi güzel olmuştu 16 sene önce. Seneler çabuk geçmiş.

1|0
    0|0
  • Türlü çok güzel olmuştu.

1|0
    0|0
  • Pilav lapa olmuştu

1|0
    0|0
  • İlk makarna yapmıştım babamlar yoktu evde akşam geldiklerinde bizi hastaneye götürdüler kardesimle ve kuzenimle zehirlenmistik 😂

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    50
Yükleniyor...