Bu ilk sorum ve curcuna olsun istiyorum😀 Haydin buyrun saçma sapan alakasız yediginiz birsey? midesizleri görelim?

Uydurukça diliyle saçmalamak serbest😊 en saçma yediginiz anlamsız zevk aldığınız ve en midesiz insan kim bakalım?😉 ben mesela cips ekmeğe koyup yemeyi çok severim😂 kırılmış yumurtanın üzerine çilek reçeli döküp yemeye bayılırım🙈🙈🙈

0|0
420

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• Üniversitede yurttan yurtkurdan kaçar sıcacık fırından yeni çıkmış ekmek alırdık. Onları getirirdik karmaydı bizim yurt. Sonra kızlar bloğundan bizim kızlara verirdik. Onlarda kısır verirlerdi. O kısırı o sıcacık ekmek arasına koyar yerdik.

0|0
    0|0
  • Salça ekmek

0|0
    0|0
    • Çocukluğum Salça ekmek 😊😊

• Ahh anılar anılar😢

• Ben toprağı saksıda, köylüyü sinemada, çileyiedebiyat kitaplarında okumadım. İçinde yaşadım , içinden geldim:)

• Ogrencılık yıllarımda yokluktan yumurtalı makarna yapmıstım. cok lezızdı. aramızda kalsın bazen yaparım yıne evde tek olunca:)

0|0
    0|0
    • Deli misin annem makarnası o 😋bayılırımmmm

• Pisleşme 😀 ben bugun dünden kalan tavuklu pilav vardı. öğlen üzerine kaşar rendeledim tereyağ koydum karabiber pul biber limon. mikrodalga ya attım enfes oldu😀

• Şu an ıgrenclık konusunda yarısıyoruz bılıyorsun demı :) ama dedıklerın kulaga hos gelıyor. Yumurta akını vıskıme doldurup deneyeyım bır

• Arkadaşım kahmacunun arasıns baklava koyup üstüne limon sıkıp yiyor niye böyle yapıyorsun diye sorduğumda ise sonuçta ikiside mideye inecek diyor 😩😩😂

0|0
    0|0
  • Nutella kasar peyniri
    Ahududu receli beyaz peynir ama tam yagli 😁
    Aklima gelmiyo simdik
    Ama ekmek arasi midye yemisligim var

0|0
    0|0
  • Ekmaaaan arasını açacan bacım bahala. Arasına çiitsiz zeytin krempeynir saralle bal reçel domates salatalık veee günün menüsü hazır 😎✋🏼

0|0
    0|0
  • Yediğim en saçma şey muhtemelen haaring (bir çeşit çiğ balık).

0|0
    0|0
  • Aferin

0|0
    0|0
  • Pek curcuna olacak bir soru değil

0|0
    0|0
  • Siteye ilk girene özel bir ilaç mı veriyorlar?

0|0
    0|0
    • Bu cümleyi size kim öğretti sahi? Bu ara cevapsız kalan her ergenin kurtarıcı diye sarıldığı cümle de... öyle iğneler balonlar falan :D Sen şimdi birazdan engel de koyarsın. Gidişat onu gösteriyor : )

• Yok sadece kobayları deniyorum.. Benimki de kendi alanımda basit bir araştırma..
      İnsan çaresiz kaldıkça ne kadar daha çirkinleşebilir testi yapıyorum..
      Yalnız sitede hakaret ve küfürler kaldırılıyor. Sen yenisin bilmezin. Dikkat et böyle şeylere

• Kardeşim reçelle soğan yemişti. Bir de tuza banıyordu ya :/

0|0
    0|0
  • Biraz Zaman lazım buraya alışmana

0|0
    0|0
    • Çok elzem değil ya sıkıldığmda girerim hiç bir yere alışmak için uğraşmam ben

• Tabi ki öyle de sıkıldığımda buraya girmek güzel oluyor bazen bir iki gün bazen de aylarca girmiyorum bir aydır iyi girmeye başladım can sıkıntısından

• Çok çabaladın mı sormak için yoksa ilham mı geldi?

0|0
    0|0
  • Üzüm ekmek , müthiş ötesiiiii :)

0|0
    0|0
  • Yunus eti yemiştim :)

0|0
    0|0
  • Kusmak yok ama

0|0
    0|0
  • Cok küçükken ekmegin arasina nutella sürüp bir de sogan koyup yemisim ve cok severmişim :D

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Balıklı pasta İngiltere 😊 ilk geldiğim sene meraktan yemiştim.

0|0
    0|0
  • Öyle şeylerle pek aram yok birşeyleri karıştırmayı sevmem

0|0
    0|0
  • Yemedim öyle bişey

0|0
    0|0
Yükleniyor...