Arkadaşlar kekim sizce. niye kabarmıyor? Önerdiğiniz kabartma tozu nedir?

Her türlü yolu denedim fakat kekim kabarmıyor. Teknik açıdan bir sıkıntı yok her şey normal ama kabarma konusunda sıkıntı oluyor. Önerdiğiniz kabartma tozu markası var mı?

0|0
145

En İyi Erkek Görüşü

• kekimi ye beni yeme :D :D iyi çırp amonyak %400 kabartma oranına sahiptir dene derim

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kabartma tozunu en son döküp çok karistirmamalisin. Yoksa markanın önemi yok

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Kabartma tozunun üzerinde un ile karıştırılacak ölçü vardır. Ona göre yapabilirsin. Birde fırın önceden tam ısıtmalısın. Önerim dr oetker kabartma tozu

1|0
    0|0
  • sut yag vede yumurtayi 1 sat onceden dolaptan disari cikar oda sicakliginda olsunlar.
    yumurtayi cirparken ne kadar cok cirparsan ne kadar cok kbarcik cikarsa o kadar cok kabarir.
    kullandigin kabin yarisina kadar dok kek hamurunu fazla dokme vede kek hamurun koyu olursa yine kabarmaz...
    kap olayina dikkat et

1|0
    0|0
  • kek ne bilmiyorum ama sırrını vereyim fırın tam kızmış olacak fındıktır potakaldır fazla olmayacak keki agırlastırır ve yumutayı köpük köpük olana kadar ölümüne çırpıcaksın bunları yaparsan kabarır

1|0
    0|0
    • bumu kekin sırrını verdim sana sadece beyenmemi adam bir tesekkür eder bu arada fırın kapagındaki lastiktende olabilir

• Beceriksiz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Bence kabartma tozunda degil olay unu ve toz halindeki herseyi kurulari elekden gecir oyle fazla karistirma ve firina atinca surekli acip bakma kabarmamasi. icin hicbi sikinti cikmaz

1|0
    0|0
  • 20 dk dan once fırının kapağını açma. Yumurta ve şekeri en az 5 dk çırp. Un eklediginde yavaş karıştır.

1|0
    0|0
  • Dr. Oetker

1|0
    0|0
  • kabartma tozunu dökdükten sonra fazla bekletme ununu falan koy fırına ver. En başta yumurta ile şekeri çırparkende köpük köpük olmasına dikkat et

1|0
    0|0
  • Kabartma tozunu bn bimdekini kullanıyorum kabarıyor. İyi çırp bir de k. Tozun bayat olmasın

1|0
    0|0
  • Firinin sicakligi da onemli tam 180 olmasi lazim, yumurtayi fazla çirpma yeteri kadar sadece, kabatma tozu olarak Alsa kullaniyorum, Turkiye de var mi bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • 2 tane kullan kabartma tozunu
    Ve çok yağlıysa yine kabarmaz

0|0
    0|0
  • Nasıl yaptığını anlatmazsan biz bir hatayı bulup düzeltemeyiz

0|0
    0|0
  • Soda koyabilirsin içine kabartir.

0|0
    0|0
  • 2 paket kullan

0|0
    0|0
  • 2 paket kullan ülker alıyorum ben

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...