Kapat

McDonald's hamburgerinin sırrı ne?

Evde yaptığımız hamburgerler neden öyle olmuyor? Hadi patates kızartması superfresh'inkinine benziyor ama hamburgerinin tadını tutturamıyorum o ekmeğin yumuşaklığı o etin lezzeti neden olmuyor? Ketçap ve mayonezlerinin tadı bile farklı. Acıktım McRoyal söyleyesim var.

McDonald's hamburgerinin sırrı ne?

#Saat1Kafası

0|3
12|23

En İyi Erkek Görüşü

• Patates belli işlemlerden geçiyor köftede öyle ekmekte ilaçlı doğal değil ilk ürünleri aynı bizim yaptığımız gibiydi ama zamanla ford firmasının bant modelini yani seri üretimini örnek aldı hız için 5 dk da hazırlıyorlar evde öyle olmuyor yarı pişirilmiş hepsi ekmekler ısıtılıyor patates 3 dkda kızarıyor yani ford araba firmasının bant sisteminde biri camı takar biri kapıların diğeri koltukları mc donaldsta biri hamburgeri hazırlar biri patatesi kızartır biri köfteyi pişirir falan belgeseli atıyorum izle çok acayip 😊para ticaret işte https://youtu.be/ndYWO1_wu9Q

1|0
    0|0
    • Bu arada bu belgeselin bana katkısı big mac de sos olduğunu bilmiyodum ayrıca özel bir big mac aldım köfte marul ekmek başka bişey yoktu götürdüm big mac sosu nerde dedim kasiyer şaşırdı sade istemiyormuydunuz dedi yuh dedim o kadar çok sıkmışlardıki sosu teşekkür ettim ama sıkarkende izledim ne olur ne olmaz biliyosun 😂

• Ahah, birde TenderCrisp var Burger King'te aynı şey benim başıma gelmişti onun özel acılı mayonezi ve peyniri vardı koymamışlardı fakat gidip söylemedim. 😁

• 😆😆😆

En İyi Kız Görüşü

• tarikat falan mi var benim kaçırdığım acaba , böyle gece 1de yemek fotoğrafı falan paylaşarak eziyet ediyorlar insanlara :D

1|1
    0|0
    • Açlığa bağışıklık kazanmak için böylece daha kolay birşekilde kilo verebiliriz.

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 22

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 11

• Ya gece gece yapmayın şöyle şeyler 😔

1|0
    0|0
  • Sır biz nerden bilebiliriz dimi hadi bildik dieylim sana nasıl soyliyeyim sır sonucta herkezle paylasilmaz 😂

1|0
    0|0
  • Baharat önemli

1|0
    0|0
  • Bence bu menüler yerine cafelerde ki dana etinden olanları tercih etmelisin pek güvenemem şahsen bu tarz yerlere hiç yemedim de 🙂

1|0
    0|0
    • McDonald's kocaman firma ama sanmam birşey olacağını o at eti vs. tartışmalarını rakip markalar çıkarıyor bence.

• Cheddar peyniri ile denedin mi onu köfteyi ısıtırken biraz eritiyorlar o lezzet katıyor olabilir

• Cheddar dedin kalbimden vurdun. 😁 Markettekiler hiç benzemiyor ki o renkte değil turuncumcusu olması gerekirken kaşar renginde tadıda farklı ona patates batırıp yemek güzel oluyor. ☺

• Çin tuzu denen illet bişey var ve bu içki sigara gibi alışkanlık, bağımlılık yapıyor ondan 👍🏻

1|0
    0|0
  • canım geçen gün arkadaşımın eti bozuk çıktı ve benimkinde de çok ağır bir koku vardı sanırım bozulmuştu o günden sonra McDonalds ı tercih etmiyorum

1|0
    0|0
  • İzledikten sonra ayni dusunlerde olucakmisin merak ediyorum doğrusu
    https://youtu.be/wcDgL0UakbQ

0|0
    0|0
  • Abla gece gece napıyorsun

0|0
    0|0
  • Mc sevmiyorum burger daha guzel

0|0
    0|0
  • ne tadı be. sen sivasta kirli ahmedin köftesini yemedin galiba

0|0
    0|0
    • Sen onu biliyorsun demek 😁 küçükken yemiştim Sivasta ama tadını hatırlamıyorum, neden bir insan Kirli Ahmed lakabını alır ki mide bulandırıcı yani köfteci Ahmed usta deseler daha mantıklı olur. 😁

Yükleniyor...