Bildiginiz pratik sekerli birsey tarifi var mı kurabiye tatli kek falN?

Bildiginiz pratik sekerli birsey tarifi var mı kurabiye tatli kek falN?

0|0
55

En İyi Erkek Görüşü

• Petibör bisküvili keke bayliyorum ben sabah sabah canımı cektirdin kalkimda yapim bari 😕

0|0
    0|0
    • Tarifi versene

• Tesekkur ederim vuslat_vakti ❤

En İyi Kız Görüşü

• iRi boy bir elmayı soy ortasını oy (boş olcak tamamen) sonra normal tatlı şerbeti hazırla şerbet olurken içine kırmızı gıda boyası tarçın koy elmayı da içine koy azcık yumuşasın sonra çıkar sütlü dondurmayı o oydugun boşluğa dök muhteşem bir tatlı özellikle sunumu..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Bebe bisküvisi ve süt karışımı 😇
    Sadece bebe bisküvisi olmasa da olur 😄 herhangi bir bisküviyi at süte ye 😁 çok pratik ve güzel 😁

1|0
    1|0
  • bu saatte şekerlimi çekti canın :D

0|0
    0|0
  • eti petibörleri al 2 paket 2 litre süt 2 paket puding al petibörleri diz kaynattığın pudingi her dizdiğin 1 katta petibörlerin üzerine dök al sana pasta 4 5 kat yaptıktan sonra enfes bişey oluyo yapımı da 30 dk 2 3 gün tek başına yersin :)

0|0
    0|0
    • Baska yok mu ya :) ondan sıkıldim ayrica bir posetin ya da aluminyum folyoya üc sira yap dikdortgen seklinde 3 kat yap onuda kapat mandalla kenarlardan ücgun seklinde oluyor ve cok guzel gorunuyor

• Yok ne yapcan sabah sbaah 😂😂

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• İki poşet krem şantiye (toz) bir su bardagi siviyag koyup bir birine yedir. Ardindan iki su bardagi un ekle ve yogur. Sonra bir su bardagi ince kiyilmiş findik ekleyip tekrar yogur ve ceviz buyuklugunde koprip şekil ver. 180 derecede pişir. Kizarinca al firindan ve altini sık sık kontrol et, cabuk yaniyo. Ustunun de oyle cok kizarmasi gerekmez. Piştigini anlarsin zaten. İstersen ustune benmari eritilmiş cikolata dokersin ama dokmesen de olur, zaten cok lezzetli

0|0
    0|0
  • Çok var

0|0
    0|0
  • Ben denemedimde fincan keke çok kolay diyolar

0|0
    0|0
  • Mozaik pasta yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...