🍜🍛🍟🧀Kahvaltılık bir tariif?

Arkadaşlar sizin de sevdiğiniz ve yaptığınız değişik kahvaltılık bir tarif öneriniz varsa paylaşabilirsiniz. Değişiklik iyidir. Farklı lezzetler. ☺💝

0|0
613

En İyi Erkek Görüşü

• Klasik, lakin kimsenin bilmediği bir tarif vereyim.
    Önce ekmek dilim şekline getirilir.
    Daha sonra tost makinasında çok az kızart.
    Sonra üstüne 2 dilim kaşar koyup ekmeğin üst tarafını doldur. Kaşar eridiğinde domates koy (ince dilim) domates üzerine de Kırmızı biber serp.
    Olay bitmiştir..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kaşar peynirli, sucuklu ve salçalı yumurta.
    Fırında mini pizza.(ekmekten yapılıyor)
    Patatesli yumurta.
    Kaşarlı sucuklu omlet.
    Tavada börek

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 12

• beyaz peynir, domates, salatalık , kaşar peynir , bal, tereyağı , haşlanmış 3 yumurta her sabah yaptığım fixs kahvaltıdır.

0|1
    0|0
  • tost ekmeği al. ekmeğe bol tereyağ sür. üstüne maydanoz koy, azıcık sarımsak (isteğe göre) onunda üstüne kaşar. Ver fırına süper oluo

0|0
    0|0
  • Patatesleri küp küp doğrarım. Sonra tavanın üstüne biraz tereyağı ve bolca zeytinyağı atarım. Tava kızana kadar yüksek ateşte. Sonra patatesleri atarım. Patatesler kızarmaya yaklaşınca doğradığım acı biberleri eklerim. Böylede bir süre orta ateşte devam ederim. Genelde bir yumurtayı iyice çırpıp içine dökerim. Sonra acı sos varsada bir yudum buğday birası. Enfes oluyor. İçindeki alkol uçuyor ve biranın aroması kalıyor.

0|0
    1|0
  • Uzun zaman oldu kahvaltı yapmayalı. Hadi bana iyi zıbarmalarr

0|0
    0|0
  • 1 dilim ekmege cikolata sur. uzerine muz dilimle. bir baska dilim ile ustunu kapat. tost makinesinde bastir.

0|0
    0|0
  • İskender ve ayran

0|1
    0|0
  • Hazırsa geliyim

0|0
    0|0
  • Sabah sucuk kizartmak

0|0
    0|0
  • fırına at bir isot bir patlıcan al bir ekmeğini ye afiyet olsun 😃

0|0
    0|0
  • Klasikleri severim siyah yesil zeytin zeytin yagi limon nane kekik pulbiberi enfes :)

0|0
    0|0
  • kaşarlı yumurta rendeli patates kızartma

0|0
    0|0
  • guzel. menemen yapabilirim onunda tarifini herkes bilir zaten.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Mantarlı ve kaşarlı omlet 😇😇

0|1
    0|0
  • ekmegin üzerine salça ketçap sürüp üzerine ne isterwsem koyuyorum ve fırınlıyorum. Çok degişik degil ama güzel pratik

0|0
    0|0
  • Patatesli yumurta

0|0
    0|0
  • Gozleme yaparim ama yemem sagliksiz sjhff

0|0
    0|0
  • Patates rendesi

0|0
    0|0
Yükleniyor...