Sizce yediklerim diyet için nasıl?

Sabah: Peynir, zeytin, kurabiye, çikolatalı ekmek, şekerli çay (sabah kahvaltısını kısmadım bilmiyorum?
Öglen: Şekerli ve kakaolu süt, 1 diyet bisküvi
Akşam: 2 salatalık, 2 zeytin, 3 diyet bisküvi, 1 bardak sirkeli su
Ve yaklaşik 1 saat spor yapıyorum. Tahmini 400 kaloriyi buluyorumdur. Göbek açısından yediklerim destekleyici mi sizce?

1|0
55

En İyi Erkek Görüşü

• 2 yıla ölürsün bunları yersen çok ciddiyim sağlık diye bişey kalmaz ölmezsen de

0|0
    0|0
    • :D Neden? Çok şeker var diye mi?

• İnsan vücudunun hormon sistemi ilk insanlar nasıl güneş batınca yatıp güneş doğunca uyanıyorsa ona göre salgılanıyor. Tabi çocukluğundan beridir sen 4 de yatıyorsan istisnasız orasını bilemem. Ama bazı hormonlar sadece uykuda salgılanır. Uyuman gereken saatlerde uyumazsan yani düzenli olmazsa fazla salgılanmaz. Bu bir etken tabi durdurur demiyorum kilo vermeni ama düzenlersen daha kolay olur senin için :) varsa aklına takılan birşey sorabilirsin

• Çok teşekkürler ugrasıyorsun her seferinde uzun uzun.

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• Kötü be

0|0
    0|0
  • ohooo diyettemisin sen :D

Sabah : Yok :D
    Öğlen : Yok :D
    İkindi Vakitleri : Patates haşlaması :D Yoğurt Marul vs. vs. :D
    Akşam : Yokk :D

0|0
    0|0
    • Yuh :D Ama ben 5 kilo falan vermek istiyorum. Acelem de yok spor yapa yapa veririm diye düşünüyorum. Olmaz mı sence?

• Olur neden olmasın :D

• Ben kahvaltilari yogurt ekmek oglen ve aksamlari ise coban salatasiyla yogurt yiyorum ekmeksiz. Biraz terlemeylede 1.5 ayda 8 kilo verdim

0|0
    0|0
    • Çok iyiymiş. :) Sporu haftada kaç kez kaç saat yapıyordun mesela?

• Teşekkür ederim. :)

• Ne demek zayiflamaya calisanlar olarak birbirimize destek olmaliyiz

• bu programla hiç bir sonuca ulaşamazsın zamanına yazık

0|0
    0|0
    • Öneride bulunur musun o zaman :)

• sen şeker + basit karbonhidrat ağırlıklı besleniyorsun protein ağırlıklı programları deneyebilirsin karbonhidrat ihtiyacını bulgur ya da pirinç pilavından alabilirsin

• Teşekkür ederim. :)

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...