Kapat

Diyet döneminde yiyebileceğim, pratik lezzetler önerebilir misiniz?

Mesela yoğurtlu semizotu gibi. Hazırlaması kolay, lezzetli bir şeyler önerirseniz sevinirim.

Kahvaltı ve öğle yemeği için de fikirleinizi bekliyorum.

0|0
22|11

En İyi Kız Görüşü

• Kelin ilacı olsa başına sürermiş jsjsjs

İtiraf ediyorum xper almak için geldim.🙊

Şimdi görüşüm "olokosoz goroş" diye kalkar.

Meyveli yoğurt ye en güzeli jsjskskkss

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• Görüşlerde çoğu öneriyi saymışlar zaten :(
    Fakat her öğünden yarım saat önce 1 kase yoğurda 1 tatlı kaşığı toz zencefil katarsan sindirimin hızlanır ve seni tok tutar.

1|2
    0|0
  • Paylaşımları okudum hepsi çok başarılı o yuzden aynisini tekrarlamak istemedim yazilanlarin yaninda mutlaka tuketilmesi gereken kırmızı biber
    http://i.hizliresim.com/dX2dnL.jpg
    Kolayca kilo vermenizi sağlar vücut sıcaklığını artırır ve oksijen gereksinimi yaratır bu sayede kilo vermek daha kolay bir hale gelmektedir inanılmaz tok tutuyor ilk duyduğumda hiç inanmamıştım fakat krsinlikle denemelisin

0|1
    0|0
    • Çok teşekkür ederim. Peki nasıl tüketmeliyim?

• Kesin deneyeceğim. Tekrar teşekkürler :)

• Rica ederim ;)

• yoğurtlu mantar, bayılıyorum buna hem haşlanmış tavuk hem de köfteye gayet güzel eşlik ediyo

0|1
    0|0
  • Kahvaltı için yulaf ekmeğine tost bol yeşillik , ara öğün için meyve salatası , akşama börülce salatası liste böyle uzar gider

0|1
    0|0
  • yoğurlutla naneyi karıştır mantarlı tavuk yap ama hepsi haşlama olucak sonra ton balıklı salata yumurtalı salata yoğurtlu ıspanak istediğin çorba mısır gevreği ya da yulaf bulgur pilavı yağsız haşlanmış tavukuğu dit koy içine biraz kekik ve az birşey haşlanmış patates harika oluyor dene

0|1
    0|0
  • Kahvaltıda en güzeli yağsız sebzeli omlet ama 1 tatlı kaşığı sıvı yağ ekleyebilirsin (2 yumurta ) yumurtanın 2 beyazı 1 sarısından (bol kekikli, biberli ) 😸

0|1
    0|0
  • Salata

0|1
    0|0
  • Kepekli makarna✌

0|1
    0|0
  • Bir şişe suyun içine birkaç tane çubuk tarçın at suyu öyle iç.
    Sindirime yardımcı olur.

Ayrıca evdeki herhangi bir sebzeyi biraz kavurup yoğurtla karıştırabilirsin, mesela kabak.

0|1
    0|0
  • Bu aralar yogurtlu kirmizi pancari cok seviyorum 😍😍 veya kabagi havucu nar eksisiyle kavurup yogurt ekliceksin

0|1
    0|0
  • Haşlanmış sebsezeler ve yağsız pişirilmiş bir dana akşam yemeklerine tercih edebilir sabahları ise kepekli tost ekmeğini kıtırlaştırıp üstüne yumurta kırıp biraz da peynir rendeleye bilirsin öğlenleri için de yine ızgara tavuk tercih edebilirsin

0|1
    0|0
  • Haşlanmış yumurta, kepek ekmekli tost, tam tahilli gevrek+ tarçınlı süt, menemen.

0|1
    0|0
  • Pislik yapayım mı? 😂😂😂😂

0|1
    0|0
  • Bildiğim şeylerin hepsi kalorili

Aaa demek ki ben bundan bir turlu zayiflayamiyorum 😀

0|1
    0|0
  • Smootie ve gevrek

0|1
    0|0
  • Deniz börülcesi

0|1
    0|0
  • ara ogunlerde cekilmis keten tohumunu yogurda karistirip yiyiyebilirsin. ( gobekteki yaglari eritiyor :) )

0|1
    0|0
  • Kaç kilosun ona göre önereyim

0|1
    0|0
  • Dereotlu yoğurt?

0|1
    0|0
  • Bol. yoğurt ye boooll booool 😂 seni tok ttutar herhalde

0|1
    0|0
  • kahvaltıda yoğurdun içine meyve doğrayabilirsin

0|1
    0|0
    • ya da mısır gevreklerinin (kalorisi düşük olanlar oluyor) içine meyve doğrayıp yiyebilirsin

• @yeşilaşkına Peki, çok teşekkür ederim 😊

• rica ederim =)

Erkekler Ne Diyor 11

Yükleniyor...