Kapat

İlk denemede kekim ve poğaçam nasıl olmuş sizce?

1ay evde kimse yok memlekete tatile gittiler. Bende evi boş bulunca merakimda var sadece sahanda yumurtaya tama etmemek için bu işlere giristim. Mutfağin halini boşverin bir ayar cekicez artık 😂
İlk denemede kekim ve poğaçam nasıl olmuş sizce?

Kek kakaolu yalniz kakaosu az gelmis 😂 poğacada kasarli sucuklu susama daldirmadan önce pekmez suyuna batirdim hepsini ayrica bu un yogurma işi yorucu.

Güncellemeler:
Görsellikteki tek sikinti kekin uzerindeki pudra sekerini elekten geçirmeyip direk elimle dökmem herhalde. Topak topak olmus neyse 😇

1|0
35|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim ellerine sağlık ilk deneme başarılı bende ünide evde kaldığımda yapıyordum kuru fasulye pizza pilav ne istersen daha doğrusu felan fişman ama mutfak dağınık sevmiyorum onu hemen topla :D sonra zor gelir :D Allah yardımcın olsun bu arada :) (dede, amca aşcı ve 8 kadının arasında büyüdüm her iş geliyor çok şükür bu yüzden de evlenmeyeceğim :D )

1|1
    0|0
    • Toplamaya basladim bile 😇 buarada ne mutlu sana. Ayrica evlilik konusunda millet karin acligina evlenmiyor. Veyahut bu kizin elinden hersey gelir diyerekte alinip evlenilmiyor. Boyle yapan var mı var ama geneli boyle değil . En azindan bizler için. Yani tek mutfaga bakmiyor bu is. Sende farkindasin herseyin. Bende senin gibi evlilige uzagim. Lakin sonunda icimizi kemiren o evlilik karari bir sekilde verilecek veya verilmekten son anda yirtilacak gune kadar diken ustunde olucaz. Hersey olacagina varir oyleyse hayirlisi ne ise o olsun. Hayatta basarilar dilerim. Yorumun icin tesekkurler ☺

• sadıç evlilikten döndüm 2 kere 2 si de yanlış seçimmiş şükür atlattım ne güvenim var ne inancım artık yitirdim :) sağ olasın kardeşim sana da başarılar :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 34

• Takdir ettim sayılarınızın çoğalmasını diliyorum 😋

0|2
    0|0
  • çok güzel görünüyo

0|1
    0|0
  • ilk denemede pastaneden çıkmış gibi iki yiyecek çıkarmak nedir? Nasıl bir potansiyel yatıyomuş içinde öyle

1|1
    0|0
    • Merakım var bu işlere. Canim tatli istedigi sut tatlilarini anneme sormadan yapiyorum. Ilk defa un işine giriştim 😇

• Kardes sen yaptiysan eger tek kelimeyle buyulendim 😂 ellerine saglik 👍 cok guzel duruyolar evdekiler cok sansli

0|1
    0|0
    • Evdekiler olunca mutfaga pek sokmazlar dagitiyorum baya 😂

• Olsun zamanla ona da alisirsin ve bence beceriklisin bu konuda yemek yapmak cok zevkli bir istir 😊

• Can sikintisi ve Zevk den ziyade, canım birsey cektigi zaman yapiyorum. Oda istersem. Evde birisi olunca üseniyorum onlara yaptiriyorum 😅 yorumun içintesekkur ederim

• Ay ne kadar güzel olmus😲😲 Tebrik ediyorum Ellerine Saglik😊😊👍

0|1
    0|0
  • :D eline sağlık başarılı

0|1
    0|0
  • 2sinden de bir tabak alabilir miyim :D

0|1
    0|0
  • Bu beyi alan kız yaşadı :s

1|1
    0|0
  • çok güzel olmuşlar

0|1
    0|0
  • Oha o pogocayi sen mi yaptin 😯

0|1
    0|0
    • Kiz kardesim bile hadilen hazir alip ısıtmıssindir dedi 😂 mutfagin daginik fotosunu gnonderinde kiz şok

• Kiz sok ben iptal :D diyecek bir sey bulamıyorum
      Seni alan yasadi dertlerini boşadı :D 💃💃

• Vallahi mest oldum teşekkurler 👍

• poaca tarıfını ıstıyorum :D

0|1
    0|0
    • Kolay gelsin 😇

• hahah teşekkür ederim :) yapıcam yarın :)

• Eline sağlık

0|1
    0|0
  • Poğaça guzel görünüyor 😍

0|1
    0|0
  • Yaa canım çekti :(

0|1
    0|0
  • benim ilklerime göre maalesef

0|1
    0|0
    • Siz kim ben kim saygi duyarim.

• Vermek istediginiz tarif yaş mayali herhalde. Ben 2 yemek kaşigi kurumaya ile yaptim.

• hayır kuru instat maya ne kqadar un kullandın bilmiyorum ama işte 42 gr da ben 40 kullanıyodum o da kaç kaşığa denk geliyosa

• Gzel:))

0|1
    0|0
  • Güzel olmuşlar eline sağlık

0|1
    0|0
  • maşallah :) iyi örnek olun böyle :D

0|1
    0|0
  • İlk denemen olduğuna emin misin? :D :D

0|1
    0|0
    • Tarife gore yaptim. Yalniz tarifde verilen un yetmeyince kivami tutuncaya kadar extra un attim. Ilk denemem

• Ben mutfağa girsem bu kadar iyi sonuç alamam :D Canım da çekti heh :P

• Emine sağlık, güzel görünüyorlar

0|1
    0|0
  • Evlenek

0|1
    0|0
  • Hadi be sen mi yaptın 😂

0|1
    0|0
  • basarılı 👍

0|1
    0|0
  • Ooo ellerine sağlık😊

0|1
    0|0
  • Açıkçası asla yapamıyorum.
    Tebrik ettim 👏
    Ayrıca acıktım 😒

0|1
    0|0
  • Ellerine sağlık

0|1
    0|0
  • Poğaça pastanede yapılan ramazan pideleri gibi gözüküyor beğendim ellerine sağlık

0|1
    0|0
  • Maşallah marifetliymissin😄ellerine sağlık 😁

0|1
    0|0
  • Fena görükmüyor. Poaça güzel duruyor.

0|1
    0|0
  • Canim. cok pis cekti harika olmusta o kekin tarifini verir misin kisaca ve pogaca neyli

0|1
    0|0
    • 3 Adet Yumurta
      1 Su Bardağı şeker
      1 Su Bardağı Süt
      1 Su Bardağı Sıvıyağ ( bardaktan iki parmak az konulacak )
      1 Paket Vanilya
      2 Paket Kabartma Tozu
      Un ( aldığı kadar )
      0,5 çay Bardağı Kakao ( yarım bardak ) ben kakaoyu çok az kullandim
      Pogaca kasarli sucuklu

• Sagol tatlım

• Bişey değil ayol 😇

• Kızlar Devam
    4

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...