Yemek yerken küçük çatal mı büyük çatal mı kullanıyorsunuz?

Ben nedense hep küçük çatal, kaşık, bıçak kullanıyorum... Tatlı kaşığıyla çorba içiyorum dksjsksjsj hani bir de kilolu falanım nickimden de anlaşılacağı üzere, bir komik duruyor 😂

Siz hangisini kullanmayı seviyorsunuz?

1|1
2013

En İyi Erkek Görüşü

• Onun tercihi olmaz. Kucuk catal yemek icindir, ve batirarak alacagin salatadir dolmadir bu tur yemekler icjn.
    Buyugu batirmak icin degil. Okadar buyuk catali batirmada kullanirsan parcalar. O da tatli icin. Altindan dogru kurek gibi kaziyacajsin. Ya da bsklava belki yanndurur ona batirirsin da genelde parcalanir sofraya dokulur,'

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yemekte büyük çatal, kaşık ve bıçak kullanırım
    Kahvaltı da ve tatlı yerken küçük çatal, kaşık ve bıçak kullanırım :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Ortanca boy çatalı kullanıyorum tatlım. Ayrıca tatlı servisi için kullanılan malzemelerle balık yiyorum, kızartma süzgeciyle çorba yudumluyorum.

0|0
    0|0
  • Küçük çatal

0|1
    0|0
  • Buyuk catal yemek, kucuk catal tatli icin, oyle gordum pasa dedemin konaginda.

0|0
    0|0
  • Büyük çatal kaşık kullanınca ağzını hayvan gibi açmak zorunda kalıyorsun o yüzden kücük olan daha tatlı kibar o yüzden kucuk olanla yerim

0|0
    0|0
  • Yemeğe göre değişiyor

0|0
    0|0
  • bazen küçük çatal bazen büyük çatal.

0|0
    0|0
  • yediğin şeyden aldığın enerjiyi harcamadığından oluyor bunlar. ama çözümü kolay

0|0
    0|0
    • Yediğim şeyden aldığım enerjiyi harcamadığımı nereden bileceksin?

• Belki harcadığımdan fazlasını yiyorumdur? Nereden baktığına göre değişir. Ayrıca hasta da olabilirim, herşey olabilir yani.. Şu yorumları, eleştrileri yapmadan önce bir düşünün.. Herşeyi bildiğini sanan "mükemmel" fizik bekçileri..

• @Şipşişmankız yanlış anladın sen beni. harcadığından fazlasını yiyebilirsin. bu sorun değil ya da yediğini harcamaya bilirsin bu problem değil ama yaptığın bazı şeylerin sayısını artırıp bunu dengeleye bilirsiniz. mesela asansör kullanmayın merdivenleri koşarak inin çıkın yakın mesafeleri toplu taşıma işe değil yürüyerek gidin hatta günde en az bir kere mastürbasyon yaparsanız ne kdar enerji harcadığınızı kilo vererek görürsünüz

• nickler fazla uyumlu torağam :) kahvaltida kucuk onun disinda buyuk :)

0|0
    0|0
  • Küçük çatal tabiki biyolog hanım!

0|0
    0|0
  • biz elle yiyoruz

0|0
    0|0
  • küçük çatal :D

0|0
    0|0
  • Kasikla.