Kapat

Canım simdi cekti?

ay canım. simdi bir zeytin yağli yaprak sarması cekti var yaa uff olsada. yesek be 😄 gecenin bu saatinde tek benim. mi aşeriyomuş. gibi canim. biseyler istiyo 😂😂

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ulan ya bn gidiyom abi. Baslarim kssine ackiktan olucem lan yoksa. Allah cizirtini vesin senin de emi. Canim cekti

1|0
    0|0
    • bulursan banada gönder valla 😂

• Ya normalde haftada 1 yapliyor ama bana kalmiyir nedense. Ne zaman isten gelsem sadece bos tencere ile karsilasiyorum. Evi terk i diyar eyleyecem artik.

En İyi Kız Görüşü

• Bende çok açım ya.. :( gözleme istiyorum.. Ispanaklı veya peynirli maydonozlu.. Patateslide olabilir.. ☹️

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• yalnız değilsin canım şimdi böyle bol acılı bir çig köfte olsa da yesek ardından kokoreç onun ardından çikolata sonra cips kola say say bitmez :D

0|0
    0|0
    • ooo ay ya agzim sulandi resmen 😂

• ya valla gelsem yanina keşke beni boyle birak 10 yil. ac kalirim genede mutfaga girmem valla 😂😂

• kız şaka yapıyorum bende aynı senin gibiyim her şey önüme gelecek mutfakla aramı sorsan zaten takıntım var benim yağa dokunamıyorum :D annem evlende artık bende kurtulayım diyor her işi yaparım ama mutfağa girmem

Yükleniyor...