Ülkemizde niye insanlar hiç birşeyi sorgulamıyor?

Din açısından değil , siyasi açıdan diyorum. Çoğu kişi neye inandıysa o yoldan gidiyor , yapılan olumsuz şeylere rağmen. Bakın AKP, CHP, MHP demiyorum. Ne demek istediğimi anlatabilmişimdir umarım

0|0
24

En İyi Kız Görüşü

• cahil olduklarından dolayı. cahil kalmak kimsenin tercihi olamaz, kişi ancak buna mecbur bırakılır. cahil kalmak zorunda olan bir halk ve yönlendirmesi en kolay olanın cahil olduğunu bilen yöneticiler. makarnaya tav olan asgari ücretliler ve saraylarda yaşayan burjuvazi. önce bedenini sömürüyorlar, tüm zamanını çalıyorlar. muhtaç bırakıyorlar ve sen elinde olmadan cahil kalıyorsun. sana makarnalar, kömürler veriyorlar ve sen haline şükür edebilecek bir hale geliyorsun. acınası.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Diğerleri daha kötüyse yapacak birşey yok. Kesinlike eğer ülkeyi yönetebileceğine inandığımız başka birisi olsaydı dini görüşü, nereli olduğu, kim olduğunu umursamadan onu seçerdik. Zamanında ülkeyi felakete düşüren partilerin akıllandığını düşünmektense yeni birisine güvenmeyi tercih ediyoruz.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Cahil cok bu ulkede maalesef. Cahil insan sorgulayamaz, baskalarinin dusuncelerine tapar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Koyun diyoruzya üstad işte tam bu kelime yerli yerinde oluyor. 1 tane çoban çıkar ortaya sürüde onun peşinde gider.
    Çünkü Öğrenmişler bir kelime bunada şükür yaşayıp gidiyoruz. Diyip duruyorlar cahillik almış başını gidiyor şunu sormuyorlar yahu neye şükür kime şükür durum ortada bu kadar asalak bir toplum olamaz diyorum.

0|0
    0|0
  • neden sürü psikolojisi var diye soruyorsun anladım da buna verebilecek bir cevabım yok

0|0
    0|0
  • Koyunsa sorgulamaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...