Karnım Aç. Bana Yardım Eder Misin?

Merhaba arkadaşlar. Başlıkta da belirttiğim üzere karnım aç! :D Şimdi bana kalkıp, git mutfağa yemek ye diyebilirsiniz ancak ben normalde dışarıdan yediğim için mutfakta hiç bir şey yok. Ayrıca bekar, yalnız yaşayan, öğrenci bir adamın mutfağından bahsediyoruz :) (bir ara sebze felan almıştım1 haftaya çürümeye başlamıştı... o günden beridir sadece hazır yemeye karar verdim) Neyse işte asıl sorun şu ki, dün banka kartımı kaybettim bu yüzden dünden beri açım :D banka kartım kayıp ama internet bankacılığından işlem yapabiliyorum. Yani aranızdan yardım sever bir arkadaş çıkıp bana yemeksepetinden yemek ısmarlarsa, parası neyse ödeyeceğim kendisine... Tabii kim bana güvenir bilmiyorum ama yani 10-20 tl için birilerini kandıracak bir adam değilim:) Bir arkadaşım olsa o arkadaştan böyle bir şey talep ederdim tabii ama o kadar yalnız ve asosyalim ki böyle istek de bulunacağım bir arkadaşım yok:)

Güncellemeler:
Gerek kalmadı arkadaşlar. Teşekkür ediyorum. Bu arada kız olsaydım eminim ki en az 10 kişi yardım talebinde bulunurdu hatta elleriyle hazırlayıp getirirlerdi :)

0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...