Kapat

Yemek tarifi önerisi alabilir miyim?

Şimdi efendim ben bir halt yiyip hiç yemek bilgimin olmamasına rağmen birisinden daha iyi ve güzel yemek yapacağımı iddaa ettim. Hem de sadece bir yemek değil, çorba, ana yemek ve tatlı. Şimdi sizlerden (dünyanın öbür ucundaki bir mutfaktan bile olabilir) yemek tarifleri istiyorum. Bildiğim kadarıyla sadece yumurta kırabiliyor ve bir takım meyveleri kesebiliyorum. Belki bu süreç içerisinde içimde gizli kalmış yanlarım da açığa çıkar, ki umarım öyle olur. :D

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• Kolay gelsin.
    Nefis yemek tarifleri sitesine bakarsan istediğin gibi bir sürü tarif bulabilirsin

0|1
    0|0
  • tarhana corbasi yap bence kolay, yadda sehriye corbasi yap, blender in var mı ona göre de tarif verebilirm
    sonraaaa tatli olarak tiramisu cok kolay
    sonraaa ana yemek dur düsüneyimmmm

0|0
    0|0
    • böyle abidik gubidik bir şeyler arıyorum aslında tat bakımından da fazla sırıtmayacak bir şeyler. her türlü mutfak aleti mevcut :)

• ya atıyorum brokoli çorbası gibi :D

• WTF :D Şu an aklima gelmiyor gelirse söylerimm

• Mücver yap mesela yanına da herhangi bir çorba tatlı olarak (şerbetli:gül tatlısı. kurabiye:un kurabiyesi. ) önerim😂Uyumsuzlar ama aklıma bunlar geldi ilk okumamda😊

0|0
    0|0
  • ahah makarna salatası yap cok güzel hem pıratık

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...