Hayatımda hiç yemedim?

Hayatımda hiç hamburger yemedim yani burger king mc donalds boylemi yaziliyo emin degilim :D hic boyle yerlere gidip yemek yemedim pizzada yemedim bir akrabamiz yapmisti ama ev yapimiydi oyle hazir degil ya da ne biliyim hic starbucksa gitmedim bide hic milkshek bunuda yanlis yazdim sanirim :D icmedim suflede yemedim bide sey wafflede yemedim bu cokmu garip boyle soyleryince fakir gibi oluyo ama aksine gayet iyi durumumuz var yesem gider yerim yani ama ne biliyim hic denk gelmedi :D biraz assosyelim ondan heralde simdi burger kinge gitsem tek basima rezil olurum cunku isimleri felan soyleyemem felan sksjsksk eziklemeyin lutfen

0|1
910

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sana inanamıyorum her şeyi anlarımda pizzayı nasıl yemedin bence sen ölmeden önce yenilecekler listesi hazırla:D umarın en kısa sürede tadacak fırsat bulursun can boğazdan gelir :)

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• ok. sıkma canını. dönere devam

0|0
    0|0
  • bende o adini soykeyemediklerinden yemedim pekte yiyesim gelmiyo. d. d

0|0
    0|0
  • Bak okurken canim cekti yarjn gel en yakin burger kingde yiyelim biseyler ilkin olayim. d

0|0
    0|0
  • yaa boşver biz yedikte ne oldu :D

0|0
    0|0
  • Hangi şehirde yaşıyorsun?

1|0
    0|0
  • En az 36 senelik hayatınızda gerçekten hiç yemediniz mi yoksa troll mü?

0|0
    0|0
  • Vay be

0|0
    0|0
  • Başlık atarken dikkatli ol yanlış algılanabilir başka birşey bulamadın mı 😃?

0|0
    0|0
    • Offf o sizin fesatliginiz :D

• Hiç cadilik yapma bilerek sormuşsun bu soruyu algı yöntemi sonra da erkekler sapik diyeceksin 😃Şimdi ben sana ciddi soruyum hiç yedin mi 😃?

• Evlenilcek kız is coming

0|0
    1|0
    • Yemicem anlamina gelmiyo :D goturusen yerim sjsjsns

• Giderim aslinda ama arkadsim yok ondan heralde tek basima gidio napicam sap sap :D

• Tek gel arkadasınla gel farketmez 😀

Kızlar Ne Diyor 8

• Waffle muhtesem ozel bır yere gitmen gerekmiyor. Sokak arasinda pizza vb yapan yerlere gidebilirsin. Hamburger lisedeyken kantinde satiliyordu. Pizzayi ablamla yedim 1 kere disarida sonra ben yapmaya basladim. Guzel yaparım da.

0|1
    0|0
  • fakir seni

1|0
    0|0
  • Yok artık

0|0
    0|0
  • Maşallah iyi ki yememissin hepsini biliyosun 😊

1|0
    0|0
  • En iyisi zaten gidip onları yememek 4 yil oncesine kadar bende yemiyordum daha sonra zorunluluk ile disardan yemeye basladim emin ol evdeki hersey daha iyi.

0|0
    0|0
  • Ne kadar havvalı :d

0|0
    1|0
    • Dalga gecme valla yemedim ya yas 20 cok garip en kisa zamanda yicem ama :D

• dalga geçmiyorum :d çin tuzu var diyorlardı bir aralar D:

• Sen ona kisaca ben yasayamadim de 😂

1|0
    0|0
  • Kanka git bişey ye bu ne lan 😂😂

1|0
    0|0
    • Katılıyorum :D ayrıca tek başıma gidip yiyemem diyor ama bir telefon açsa eve pizza getirirler hemen 😂

Yükleniyor...