ACİL STARBUCKS SORUSU?

Öncelikle iki sorum var. 1. sorum, strawberries (vanilla da olur) &cream frappicuno blended beverage fiyatı nedir? 2. sorum, şu bardağın üzerindeki kahverengi kartonu ne diyerek alabiliyoruz? Lütfen cevap acillllll

0|0
56

En İyi Erkek Görüşü

• Sanırım şu an starbucksta frappicuno içiyosun ve diğerlerinden geri kalmamak için ya da elin yandı diye kahverengi karton istiyceksin. Rahat ol. Buraya yazdığın gibi rahat ol.

1|0
    0|0
    • Hayır Starbucks yerine kahve dünyasıda fondü yiyorum

• ACİL olmasının nedeni de yarın arkadaşımla gideceğim ve evet elim yanıyor

• Internetten bakabilirsin kendi web sayfasindan

En İyi Kız Görüşü

• 1. kahvenin boyuna göre değişir, max 15 olur
    2. kahven hazırlanınca yan tarafa koyuyorlar oradan alıyorsun elini yakmaması için kullanılan kartonu ve istiyorsan şekeri

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Kartonu istemene gerek masa üstünde olması lazım sıcak kahvelerde el yanmasın diye veriyolar. 11 ile 13 lira arasında diye hatırlıyorum ama ben genelde sıcakta karamel macchiato içiyorum soğuğu da güzel öneririm afiyet olsun :)

1|0
    0|0
  • Fiyat araligi 9 ile 15,20 arasi.
    O dedigin seyi dee kahveni aldiktan sonra kosede masa var. Orda seker, cikolata, pipet, karton, pecete oluyo sen aliyon

1|0
    0|0
  • s-10.25- m-12.50

1|0
    0|0
  • sevmem ben

1|0
    0|0
  • Özentilik için oturduğun ne kadar da belli sen bırak strawberry falan da hacı git kuşburnu neyin söyle =/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kahverengi karton sıcak içeceklerde oluyor

1|0
    0|0
  • küçük 9.75 orta 11.25 olması lazım o kartonu da veriyolar zaten

0|0
    0|0
    • Tamam 👌(benim gittiğim Eskişehir espark ta vermediler ama)

• Teşekkür ederim

• Onu nasil soyleyip alicaksin merak ediyorum

0|0
    0|0
  • sıcak icecek alırsan elin yanmasın diye alıyosun ama görgüsüzşlük exdip soğuk içeceğin yanına lmışlığım var :(

1|0
    0|0
    • Shshshshwjw hayvan gibi și yapıyorsunuz yaw

Yükleniyor...