Lahmacun yemek varoşluk mu?

Her ortamda bunu yaşıyorum. Gerek üniversite ortamında gerek aile ortamında gerekse erkek arkadaşımın eleştirilerine maruz kalıyorum.
- " Ocakbaşına mı gideceğiz iyyy? "
- " Aşkım genç çiftler gitmez oraya? "
- " Seni kesin Kürt Hatçe doğurdu. "
- " Varoşluğun kitabını yazmışsın. " vs...
Sıkıldımmm bunları duymaktann. Ya neden böyle algılanıyor anlam veremiyorum ya. Hep küçümseme alaycı tavırlar falan.
Bunlar kadar güzel şey var mı ya?
Lahmacun yemek varoşluk mu ?

2|1

En İyi Erkek Görüşü

• Sana varoş diyenler sanki ingiliz lordlar kamarasından..
    Sanki hepsi manhattan'daki residence'larda doğdu..
    Emin ol ki daha annelerinin babalarının şivesi bile duruyordur ağızlarında.
    Bir ara bu sitee suşi yiyenleri yüceltip yemeyenleri aşağılayan bir dingil vardı.. Seninkiler de heralde o tiplerden..

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ergen ozenti tiper pek. Şaşırmadım oturum hamburger suşi yemekmi elitlik😂😂 o zaman ahtapot, falanda yesin o 😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 60

• Onların düşünceleri çok varoş kalmış..
    Ocakbaşının varoşlukla ne alakası var? daha Şubat ayında ben Almanyada çalıştığım firmanın departman müdürünü ocakbaşı na götürdüm. Harika keyif aldı , şimdi bu adam varoş mu?

Lahmacun, ocakbaşı, kokoreç, midye vs vs bunlar harika şeylerdir. Sıcaklık ve samimiyet vardır.

2|0
    0|0
  • Ne alaka. onu diyenler kuru ekmeğe muhtaclari görüp vijdanlari sizlamiyor mu?
    Nasip ki nimetlere böyle çirkin tabirler de bulunabiliyorlar

2|0
    0|0
  • Pizza lahmabcundan çalıntıdır. Ona bayılırlar. Bidaha Ocak başına IIYY kürt hatçe filan derse. Deki nufus cüzdanını çıkar usa las vegas mı yazıyor. Anne adı fatma baba adı Bülent değil mi. Neyin tribindesinak
    10 tane amerikan filmi izleyen elit oluyor

0|2
    0|0
  • sen asıl lahmacunun arasına döner koyup dürüm şeklinde yemelisin, efsane oluyor. amsterdam da bir türk dönerciye gittigim zaman bir baktım lahmacunun arasına döner koyup verdi, bayıldım. istersen birazda ince kaşar koyup mikrodalgada 20 sn tutarsan lahmacun da nirvanaya ulaşabilirsin. :) diette olmasam mutlaka şu anda yapardım

0|0
    0|0
  • lahmacun zengin yiyeceği

0|0
    0|0
  • ne alakası var mk?
    ailem son derece zengin (evet sitede ulu orta zenginim mastürbasyonu yapmadım ama yazacağım artık)
    ama ben lahmacun veya döner yemeyi ve esnaf lokantasına gitmeyi varoşluk olarak görmüyorum. tam aksine düzgün olduğunu bildiğim esnaf lokantalarında yerim ben... senin tanıdıkların herhalde görgüsüz! o nasıl bir laf "kürt hatçe!"
    lahmacun avrupada bile sevilen bir yiyecek hatta avrupalılar seviliyor diye ve kendi pizza devleri batmasın diye lahmacunun marka değerini düşürdüler uğraşarak...
    takılma boşver. onlar gitsin portakallı ördek yazın mk sonradan görmeleri...

0|0
    0|0
  • Herkes biliyorki Kürdler bozulmamış, o yüzden öyle söylüyor. Herkes kendi kültüründen koptukça aşağılık kompleksi başlar.

0|0
    3|1
  • Ben varoş olurum bu nedir ya ben lahmacun, kebab yemeyeceğim hi sabah gidip ciğer yemeyeceğim hı bol acılı bir adana yemeyeceğim hı :) salla gitsin

0|1
    0|0
  • O kadar popülarite kültür kurbanları ki çoğunluk ne yaparsa onu yapıyorlar. Basit bir örnek olarak lahmacun varken hamburger yemem lakin daha hiçbir kızla da lahmacun yiyemedim hep hamburger yemek zorunda kaldım :D

0|0
    0|0
  • İnsan kendi olacak kendi... Alnından öpüyorum seni ve bu tipleri hayatından çıkar... Kodumun özentileri...

0|0
    0|0
  • yesen böyle derler yemesen ayy ne kadar entel bir kızsın benim sevdiğim kız lahmacun kızıdır pizza değil demeye başlarlar... sen bildiğini yap :D

0|0
    0|0
  • Öyle algılayan mı varmış

0|0
    0|0
  • Ne yapalım? En güzel yemekleri varoşlar yapıyorlar daha iyisini modernler yapsın o zaman. Afiyet olsun gizlime :d

0|0
    1|0
  • Podolski bile yiyor ne varoşluğu😂
    http://i.hizliresim.com/3ABB9O.png

0|0
    0|0
  • hayır mantıklılık

0|0
    0|0
  • ben ya eve söylerim ya da yalnız giderim milletin dırdırını çekemem :D ve bencede lahmacun muhteşem bir şey

0|0
    0|0
  • öyle diyenlerle muhabbetini kes :d

0|0
    0|0
  • Onları boşver sen onlar doğduğunda ebeleri popolarına şaplak atıyom diye kafalarına atmış galiba... :D Lahmacun'dan hızlı ve güzel bir şey varmı?

0|0
    0|0
  • 1 Lahmacun Kürt yiyeceği değildir.
    2 Lahmacun yemek varoşluk değildir.
    3 Özenti insanlardan nefret ederim.

0|0
    0|0
  • Saçmalık. Varoşlukla alakası yok.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    40

Kızlar Ne Diyor 61

• ön yargılıdır onlar

0|1
    0|0
  • Bunları yemek varoşluksa, varoluşun dibine vurmaya razıyım :D o diyenler ağızlarının tadını bilmiyor demek ki. d

0|1
    0|0
  • Heryerde yenir

0|1
    0|0
  • Benide goturunn😂

0|1
    0|0
  • Değildir, öyle düşünenleri fazla takma değmez.

0|1
    0|0
  • Varoşluksa ben varosum😁

0|1
    0|0
  • hayır ne alaka kanka

0|1
    0|0
  • Canım çekti şimdi ya. Kanka ne takiyosun agizlarinin payini versene. Ayril gitsin erkek arkadasindan. İnsan sevgilisiyle dalga gecer mi. Lop lop ye gitsin.

0|1
    0|0
  • Alakası yok gayet de yerim utanmam arkadaslarla ocakbasına gitmisligimde vardır parkta oturup simit yemisligimde ben mutluysam sorun yok

0|1
    0|0
  • Aa ben bayılırımm ne varolduğu ya

0|0
    0|0
  • Sen aşkını ve arkadaşlarını yanlış seçmişsin.

0|1
    0|0
  • Umrumda değil severim ben 😂😂😂

0|1
    0|0
  • Ya boşver onları kanki gel ismarliyim sana ben de çok severim ımmm

0|0
    0|0
  • varoşluksa varoşum ak

0|1
    0|0
  • Bosver kanka bo soganli bir lahmacun getir ordan

0|1
    0|0
  • Ağzının tadını iyi biliyor

0|1
    0|0
  • Lahmacun öpüp başlarına koysunlar! Pis hamburger yiyene kadar mis gibi lahmacun yenmez mi?

1|2
    0|0
  • Kiz salla onlari ayoll kebapsiz hayat mi olur hahhaaayyt 😄 ahahahahha takma onlari bacim 😄😄 onlar varos bir kere hiihh 😄😄

0|0
    0|0
  • Ne alaka ya şu dünyada lahmacundan daha güzel bişey olamaz canım çekti :D

0|1
    0|0
  • onlar pizza yerken zengin sen lahmacun yerken varoş oluyorsan o sonradan görmelerden kurtul bence lahmacundan güzel şey mi olur ya.

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    41
Yükleniyor...