Kapat

Antakya mutfagimi Antep mutfagimi?

Turkiyede en iyi en zengin mutfak hangisi sizce. Tartisma goturmez bir sekilde antakya ve antep birinci ve ikincidir. Lutfen 3. Bir sehir yazmayin. Mesela konyali olup konya yazana falan direk biipp.. derim.. ben de antepli ya da antakyali degilim fakat yari gurme ve bir gastro turist olarak iyi bildigim bayildigim iki mutfak antakya ve antep. İsin isicinde olanlar bilir. Sizce hangisi?

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Antep gibi gibi

0|1
    0|0
  • Antep

0|1
    0|0
  • Antep mutfagi

0|1
    0|0
  • Antakya bence antepin sadece baklavasi var

0|1
    0|1
    • Yoo antepte sadece baklava yok. Antep mutfagi cok zengindir aa ben de sana katiliyorum antakya mutfagi ayri bir dunya. Kizlarida guzel. Guzel dudakli arap kizlari :)

• Ayrit edici olarak neredeyse oyle onu kastettim. Aynen kizlari arap gibiler ve guzel mezdeke oynarlar))

• Konya mutfağı dedin mi bir durcan. Ne antep ne antakya mutfağı konya mutfağı kadar güzel olamaz ☺️☺️☺️

0|0
    0|1
    • İnandirici degil :))

• Fırın kebabı ve düğün pilavı genelde dışarıda yenilir ama tabi ki diğerlerini yapabiliyorum. Ayrıca birdaha önyargılı olma konya hakkında. Gez dünyayı gör konyayı ☺️☺️☺️

• Bana mesaj yaz lutfen :)

• Antakya

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 500 çeşit tescilli yemeği olan Unesco tarafından dünya gastronomi şehri seçilen Antep mutfağı

0|1
    0|0
  • Antep mutfagı

0|1
    0|0
  • konya

0|0
    0|0
Yükleniyor...