Kapat

bir kıza yemek yerken soru sordunuz?

kızın ağızı yemek dolu olduğu için ağzındaki yemeği acele bir şekilde bitirmeye çalışıyo cevap vermesi için, bu hoşunuza gider mi yoksa beklemekten sıkılır mısınız

0|0
6|18

En İyi Erkek Görüşü

• Yemeği tek kaşıkdamı yiyor. Ben yemek yerkenki sohbeti çok severim. O yüzden yemeği yerken cidden tadını alıyorsunuz. Az olsun kaşık ama öz olsun.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• tabiki

1|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 17

• Önce ağzındakini bitirsin sonra konuşsun onu da beklemeyecek kadar aceleci değiliz

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Yok, çok şeker oluyor öyle :))

0|0
    0|0
  • Kızım ne değişik bir soru ya 😄

0|0
    0|0
  • beklerim sıkılmam

0|0
    0|0
  • Hosuma gider. konuşurken yemegi tukurmesinden iyidir 😂

0|0
    0|0
  • Bunlar nasıl sorular ya? Bu kadar ince niye düşünüyorsunuz ki? Bir kere yemek yenilen kişiyle konuşulmaz. O soran kişi de var değişiklik.

0|0
    0|0
  • ahahaha yaw varya çok iyi yaa deneyecem bunu

0|0
    0|0
    • ağzı doluyken hemen cevaplaması gereken bir soru soracam ağzı doluyken konuşsun. kibarlıktan ve zerafetten hoşlanırım ama doğallık daha önemli :)

• ağzında yemek varken konuşsun hatta lokmaların bir kısmı düşsün masaya falan,, mahcup olsun tatlı tatlı ben de onu rahatlatayım

0|0
    0|0
  • Kiz bogulup benim yüzumden ölücek diye korkarim

0|0
    0|0
  • Beklerim

0|0
    0|0
  • Yemekte konuşulmaz günah

0|0
    0|0
  • hoşuma gider :D

0|0
    0|0
  • Beklemeyi sevmem yemeği sonrada yer 👎

0|0
    0|0
  • Hayır direk ağzından atıp bana cevap vermeli

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• Sıkıcı yaa o ne 😂

0|0
    0|0
  • Ağzında yemek varken konuşması hoş olmaz tabii lokmasını bitirmesi lazım sonuçta görgü kuralı bu ama acele etmeside aceleciliğindendir sanırım

0|0
    0|0
  • Bu kadar küçük şeyleri iki taraf da sorun yapmasın bence. Hayatı zorlaştırıyorsunuz resmen.

0|0
    0|0
  • Şapırta da şapırta da konuşamayacağına göre beklenir

0|0
    0|0
  • bu soru beyinleri yıktı geçti teşekkür ederiz neden bu kadar beyin yoksunu sorular soruyorsunuz

0|0
    0|0
Yükleniyor...