Karpuz nasıl kesilir 🍉🙈?

Karpuz nasıl kesilir 🍉🙈?Hahahah valla yapamıyorum yaa. Bir çok şeyi becerip, bunu kesemiyorum.😑 Her seferinde de elimi kesmekten son anda yırtıyorum... Yok mu bunun da bir tüyosu falan?
#blond
#dahakarpızkeseceedik

0|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Başkasına yaptır kanka daha az uğraşırsın ve canın acımaz 😄

1|0
    0|0
    • Hahaah artık öyle yapcam kankam

• Karpuz kesmesi cidden zor 😓
      Aslında karpuzla ilgili her şey zor ben daha karpuzun iyisini bile bulamıyorum sjsjsk

• Kız öyle valla ahahsj ben bugün yine kesmeye kalktım elim havaya uçuyordududududuu

Erkekler Ne Diyor 22

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 16

• Karpuz kestim yiyen yok badeleri süzen yok 😂 😂 😂 😂 ne bileyim nasıl kesilir, bıçakla kesilir 😂😂😂

1|0
    0|0
  • İlk defa karpuz kesmeyi denediğimde normal bıçakla olmuyor diye satırla kesmeye çalışmıştım vsj

1|0
    0|0
  • Başını ve altını yuvarlak keserek al 😂 Sonra kestiğin yerin ortasından indir aşağıya bir de diğer taraftan bitti 😂

2|1
    0|0
  • Bende kesemiyorum

1|0
    0|0
  • Evde kalir bu kiz

1|1
    0|0
  • önce. dilimle sonra kes.

1|0
    0|0
  • ahaha :D aynı ben ya böyle resmen olmayan geometrik şekiller buluyorum yeni yeni :D

1|0
    0|0
  • Burdan anlatmayla olmaz ki 😄 uygulamali öğretsin biri sana bir de el alışkanlığı tabi

1|0
    0|0
  • Karpuzu bir sevemedim kanka :(

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Önce dilimle sonra alttan kes 😂

1|0
    0|0
    • Onu yapana kadar bu yarım ay şeklini çıkaramıyorum işte zor yaaa ahsjdkd

• İlk baştan soruyorsan tepesi var ya sap yeri ordan yuvarlak kes kafasından sonra aşaya kadar indir 😂 diger taraftan da 😂

• Ben kesiyorum ama elimi kesecegim bir gün o günü bekliyorum :D

1|0
    0|0
  • Bende edemiyorum 😁

1|0
    0|0
  • Offf nasıl canım çekti

1|0
    0|0
  • Babam saolsun benim hajsjd

1|0
    0|0