Vedat Milör'ü takip ediyor musunuz?

Her ne kadar son zamanlarda aleyhinde cikan "paraya gore not veriyor" kismi soylensede ben bu adami dahiyane buluyorum. Bu soylenen laflarada pek itibar etmiyorum. Sehir disina ciktiklarimda Milor'un daha once gittigi yerlere gitmeye calisiyorum. Damak zevkime guvenirim. Suana kadar Milor'un gittigi yerlerde husrana ugramadim. Istanbul'da iyi ve guzel bir yemek yiyebilmek icin bence biraz izinden gitmemiz gerekiyor Milor'un.

Siz takip ediyor musunuz?

0|0
33

En İyi Kız Görüşü

• açıkçası adamın başarılı olduğunu düşünüyorum kendine has bir tarzı var. dağ tepe gezip her bulduğu köyde kuzu çevirme yiyen insanlardan değil. izlemeyi de severim o yüzden

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Takip ediyorsan karşılasırsan şunu sorsana benim için iyi bir egitim almış evet yemek onun için hobi mi zaten her türlü farklı biri daha da farkındalık için mi gurmelik yapıyor

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayır.

0|0
    0|0
  • Arda Türkmenciyim ben

0|0
    0|0
    • Ikisi cok farkli kategori yalniz *.* Ama o adamin yaptiklarini yemelisin. Cok leziz , Karakoy'de restauranti var.

Erkekler Ne Diyor 2

• Hayır

0|0
    0|0
  • Evet izliyorum gerçekten de diğer Programlar gibi hunharca saldirmiyor yemeğe boşuna dememiş yemek yemek bir sanattır

0|0
    0|0
Yükleniyor...