Kapat

LÜTFEN ANLAYANLAR BAKSIN? YANITLARAN HERKESE +1?

Arkadaşlar selamlar. Diyetteyken ne gibi yemekler yersiniz? ama yumurta peynir zeytin vs. demiyorum. Yani ana öğün olarak. Atıyorum fasulye, mantar, bamya gibi işte. Bunlara benzer kalorisi düşük olan yemek tarifleri biliyormusunuz? Yanıtlayan herkese +1

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Ben diyetteyim kahvaltıda bir iki dilim ekmek yiyorum bazen onu da yemiyorum ki normalde 1 ekmek bitiren birisiyim öğlen meyve yiyorum ya fa smoothie yapıp içiyorum akşam da mesela makarna mı var kaseyle yiyorum 2 kase yesem de çok olmuyor ama atıştırmam da oluyor arada öikolata gibi bir de acıkınca süt üstüne tarçın döküp içebilirsin kolay gelsinn

0|1
    0|0
    • ben ekmek yemıyorum ya. Sevmiyorum ekmeği. Aynen süte tarçını az sonra uygulucam :D

En İyi Erkek Görüşü

• Diyet değil şunun adı rejim ya. Lifli yersen daha çok tok kalırsın.

0|1
    0|0
    • Hahaha :D abi tokluk sıkıntı değil ya yicek yemek zor buluyom :d

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• Hala bulamadin mi sen yiyecek bisey :)

0|1
    0|0
    • Bakıyoruz :d tavukla devam edicez :D makarna :D

• Yagini az kullanirsan, zeytin yagi tabiki de, bir de tuz atmazsan. Her sebze yemegini gonul rahatligi ile yiyebilirsin. Bunlar disinda ara ogunlerde kuru meyve-kavrulmamis kuru yemisler-meyve bunlardan her gun birini ara ogun olarak tuketebilirsin. Ayrica internetten de bulabilirsin ama benim yaptigim, limon tarcin salatalik maydanoz nane zencefil parcalarini suya atip icerek vucudunda olusan bos sislikleri indirebilirsin 💪

0|1
    0|0
  • Ya ben her sey yiyorum ama abartmadan az az yiyorum. Abur cuburdan uzak dur sporunu yap az ye zaten kilo verilir

0|1
    0|0
    • Doğrudurda şimdi herşeyi yiyerekde olmuyo

• Balik , haslanmis tavuk gogsu , her turlu sebze

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...