Kabaktan en pratik ne yemeği yapabilirim?

Canım kabak çekti :D öyle böyle değil hamile gibi aşeriyorum resmen, pratik ne yapabilirim?
Kabak yemeği tarifi verin bana :D

Kabaktan en pratik ne yemeği yapabilirim ?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ya şu Emma Stone'a hayranım :) bir kadına kızıl bu kadar mı yakışır :)
    yemek tarifi ise kabak dolması yap, patates patlıcan kabak kızartması yap :D en sevdiklerim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

Kızlar Ne Diyor 25

• haşlamasını

3|3
    0|0
  • Yağda soğan salça kavur domates ekle kabakları doğra kavrulsun az su ekle ye
    Tavuk veya ette ekleyebilirsin
    Veya kabakları kızart sarımsaklı yoğurtla ye

1|0
    0|0
  • Firinda kbak karni yarik (besamel soslu)

1|0
    0|0
  • En pratiği kızartma olur.
    Ama değişiklik yapmak istiyorsan, parmak şeklinde uzun uzun kes yumurta sarısına bula ve sonra galete ununa öyle kızart. Enfes olur.

2|0
    0|0
  • İçine domates kıyma biber doldur fırına ver çıkart kızart haşla ve son olarak içindekileri çıkarıp tek başına kızart ve ye 🙋

1|1
    0|0
  • Annem yumurtalı kabak yemeği yapar çok güzel olur

1|0
    0|0
  • Yemek olarak degil de annem azicik yag ve tuzla hafif kavuruyo kup küp boyle daha çiğ kaliyo ve her oğlen bana yediriyo sağolsun 😒

1|0
    0|0
  • kabakları kes tost makınesınede yağlı kagıt ser dılımlı kabakları azcık karabıberle ve tuzla tost makınesınde bas yoğurtla ustunu kkızartma gıbı ye mıs gıbı ohh :)

1|0
    0|0
  • Kızartma
    ya da
    ya da yoğurtlaması

1|0
    0|0
  • Soğanı domatesi baharatla kavur sonra doğradığın kabağı ekle pişir afiyet olsun az ye melek ol çok ye helak ol 😂😂

1|0
    0|0
  • Yemegi olabilir mucveri olabilir kizartmasi olabilir secenek cok burda ne ariyorsun google amcaya bir sor :)

1|0
    0|0
  • kabak dolması

1|0
    0|0
  • Mucver

1|0
    0|0
  • Kabakları salatalık gibi yuvarlak doğra yağlı kağıt ser tepsiye üzerine kabakları koy biraz tuz Dök üstlerine pişir fırında sonra üzerine sarımsaklı yoğurt Dök

2|0
    0|0
  • Mücver yap harika bir şey 😍

1|0
    0|0
  • mücver?

1|0
    0|0
  • Mücver yao :D

1|0
    0|0
  • Mücver yap

1|0
    0|0
  • kabak kavurma soğan kabak domates istersen başka sebzelerle kavuruyorsun bu kadar.

1|0
    0|0
  • Kabak hic sevmem maalesef

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    5
Yükleniyor...