Burger King Rezaleti (Resimli) ?

Burger King Rezaleti (Resimli) ?

Evet arkadaşlar midenizi bulandirmak gibi bir niyetim yok fakat ordaki tırtılı hepimiz görüyoruz, siz farketmeseniz bile belki bugüne kadar sizde o tırtılı yediniz, ben anlamiyorum hamburger hastası olabilirsiniz oranın patatesini seviyor olabilirsiniz fakat neden burger king? Başka hamburger veya patates satan bir yermi yok hadi onuda geçtim maddi durumunuz gerekçesiyle her avm ye gittiginiz zaman mecbur kalip burger king yiyebilirsiniz ben buna kendi tabirimle burgerciler diyorum. Mesela bir menü burgerda 15 lira diyelim, ve sizin maddi durumunuz o 15e yetiyor. Fakat o parayla gidip daha sağlıklı yemekler varken burger kingde neyin nesi yani bir kerede avm ye gittiğiniz zaman o parayla farklı şeyler yemeyi deneyin, iskender yiyin pide yiyin lahmacun yiyin döner yiyin. En azından o 15 lira verdiğiniz parayla karninizi daha çok doyurun ve sağlıklı doyurun. Burger Kinge at eti diyorlar yalan veya doğru bilemicem. Fakat benim şahsi düşüncem bir insan kafasına bişeyi takarsa onu hep yapar, isterseler burger king firması afedersiniz biz bunu b*ktan yapıyoruz bile dese yine gidip insanlar ordan yemeye devam eder çünkü artık yıllardır insanlar ordan yediği için hiç bişey onun umrunda değil, ben kendi dusuncemi sizlerle paylaştım karariniz ne olursa olsun saygı duyuyorum

3|1
3342

En İyi Kız Görüşü

• Zaten bu abdde tutan fast food markalarina asla guven olmaz. Daha yakin bir tarihte haberini okudum anlatmak istemedigim igrenclikleri yuzunden abd denetime almaya baslamis. Bu burger kingin de adi geciyordu. Olay da ogrenmek isteyenler icin link bulamadim ama : dana etlerini dananin tumunu ( derisi yuzulmus) kiyan bir makineye atiyorlar ve un ufak olana kadar bagirsagindan baska yerlerine kadar kanina kadar kiymaya donusuyor. Yazik. Cok yazik yani paraniza guveninize de

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hamburger tüketmiyorum, zaten iskender gibi bir yiyecek varken hamburgere gerek duymuyorum, herneyse. ;
    Fotoğraf şirketi karalamak içinde hazırlanmış olabilir. Uzun yıllardır sosyal medyada mevcut bir fotoğraf bu. Oradaki tırtıl, hamburgerin yarısı yendikten sonra konulmuş gibi duruyor. Tabi bu amerikan menşeili şirketi savunacak değilim. Objektif olarak yorumladım.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 32

• iğğğ iğrenç ya yıkarken hiç mi bakmamışlar neyse ki ne burger ne mc hamburger yemiyorum

0|0
    0|0
  • Yalnız bu foto sana ait degil yıllar once sosyal medyada dolasıyordu zaten. Burger king'den bir sey yemiyorum ama insanlara sanki sen yaşamışsın gibi anlatman komik olmuş.

1|0
    0|0
  • Zaten sevmiyordum şimdi daha da igrendim

0|1
    0|0
  • Bunu gösterdiğinizde ne dediler

0|0
    0|0
    • aynen ne dediler

• Abi fotoğraf trol sen ayrı trolsun demin internet üzerinden bulduğunu söyledin şimdi avukat dava diyosun ne iş kolpacı reis

• @Mjypoiii Fotoğraf bana ait değil, ama bu fotoğraf ekşi sözlükte paylaşılmış bende burda paylaştım. Fotoğrafta trollük yok ama ben trolüm :D

• sana katılıyorum

0|1
    0|0
  • bir arkadaş da çıktı hatta oturduğum yerde McDonalds vardı dalak falan hepsi atılıyordu böcek çıkmış çok şikayet vardı orayı kapattilar kahve deryası actilar deli gibi isliyo. Rezalet

0|1
    0|0
  • Ayy bu nee 😱😱 @CafeLatte bunu görmen lazım

0|1
    0|0
  • Açıkçası sasirmadim gıda sanayisinden beklerim. Allah tan dışardan yemek yemekten nefret ederim ve annem surekli kendi yaptığı yoğurt süt peynir gibi şeyler hazırlar bize. En sağlıklısı ve en güzeli. Dışarda da yemek yeme ihtimaliniz varsa tavsiyem evden birşeyler hazırlayıp çıkmanızdır.

0|0
    0|0
  • İğrenç. Ben zaten yıllardır yemiyorum Mc Donalds veya Burger King de. Hamburger istersem malzemeleri alır evde yaparım.

0|0
    0|0
    • En mantıklısı, ama dışarda yemek zorunda kalacaksan daha güzel hamburger yapan yerler illaki vardır abla :)

• Vardır tabiki ama ben zaten fazla yemem dışarda kendim hazırlamayı tercih ederim :) mecbur kalınca veya arada zevkine olabilir

• Anladım :)

• Bir de bu cikti simdi icinde tirtil var diye daha cok yer millet😃

0|0
    0|0
  • ben yemem zaten bunları. kuzenim çalışıyordu. etlerin nerden geldiği belli değil. ne olduğu belli değil. giderim 5 liraya mis gibi dürümümü yerim :p :)

0|0
    0|0
  • Yahu o kadar yendi ve tam ısıracak ucunda o hayvan var öyle mi?
    İlginç ve inandırıcı değil.
    Sağlıksız olduğu konusunda tamam da, bu kadar da değil.

0|0
    0|0
    • Abla sen neye inanmak istiyorsan ona inan ben halkı bilinçlendirmek için paylaştım bu fotoğrafı

• Canım sana sözüm yok, iyi yaptın tabi ki.
      Ben sadece rahip markaların bu tarz iftiralarda zaman zaman bulunabildiğini belirtmek istedim.

• kustum tşkkk

0|0
    0|0
  • Birkaç saat öncesi acaba burger'a mı gitsek diyorduk arkadaşla iyiki caymışız bir daha adını anacağımızı sanmam

0|0
    0|0
  • ya bu neee at koysalarmış direk içine

0|0
    0|0
  • Bu fotoğraf sana ait değil. Öncelikle burda insanları kandırma. 2015 yılında meydana gelmiş bu olay. Hamburgeri zaten sağlıklı bulmuyorum.

0|0
    0|0
  • 😷😷😷 yemeyi bırakmıstım uzun zamandan önce popyes yiyordum bu aralarda onu de yemem artık evde yapcam artık her seyimi

0|0
    0|0
  • Hep giderim yine gidicem fotoğraf sana ait olmadığı halde sana aitmiş gibi konuşmuş cevaplar vermişsin garip

0|0
    0|0
    • Fotoğraf zaten bana ait değil ama fotoğraf gerçek yani, ben buraya halkı bilinçlendirmek amaçla yazdım yediğinize dikkat edin diye, o verdiğim cevaplar sadece troll :)

• Cok igrenc bu zamana kadar en fazla 5 kere gitmisimdir oda hep arkadaslarla daha gitmicem bu goruntuden sonra

0|0
    0|0
  • Solucan yedim ama tanıdını bilmeden :(

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    12

Erkekler Ne Diyor 41

• Bu manzarayla kim karşılaştı? Netten mi yoksa siz mi karşılaştınız? Tepsi kağıdı Türkçe. Ben nice Burger King ler gördüm restoranlar 24 saat açık kalır. Restoran kapanır ama temizlik faslı hiç bitmez. Temizlik bitince yeniden restoran açılır. Restoran sektöründe çalıştım ve Burger King en titizlikle çalışanlardan ama bu görüntü o restoranın kalite denetimi olmadığını ispat ediyor

0|0
    0|0
    • Abi sözlükte paylaşmışlardı bende burda paylaştım, ben zaten halkı bilinçlendirmek amaçlı paylaştım bunu. Her burger king tabikide öyle demiyorum ama adı üstünde fast food yani, dikkat etmemiz gerekiyor

• Belki o dediğin olmuştur abi :)

• Bileydik keşke

• Para tuzağı oralar önünden bile geçmem

0|1
    0|0
  • Abi iğğrenç uzun bir süre hamburger görmek istemiyorum şu görüntüden sonra hep aklıma gelir artık

0|1
    0|0
    • Hamburger yiyorum da evde kendim hazırlıyorum o görüntü aklıma gelmiyor gelse bile bir şekilde yemeye çalışıyorum :)

• Bununla karşılaşsaydım eğer orayı birbirine katardır kesinlikle.
    Hızlı diye tercih ediyoruz ama hiç sağlıklı mekanlar değil.

0|0
    0|0
  • o tırtılı ortaya çıkartıp bir fotoğraf çekseydin keşke o fabrikaya yabancı et sokup kimse kendini riske atmaz ki öyle yabancı etler girse bu güne kadar çok kez ifşa olurdu. Tabi olaz diye bas bas bağırmıyorum olabilir de ama hazırda pişirilen bu tür her yemek böyledir diğerleri çok mu temiz lahmacun iskender. vs vs diğer hamburgerler dahil hepsi seri üretimden geçiyor.

0|0
    0|0
  • bu tip hurafeleri zamanında merak edip sorguladığım için gittim taksim meydanda çalıştım.
    o hamburgeri hazırlarken burnunu karıştıranlar mı istersin kasıklarını kaşıyanlar mı neler neler...
    tavsiyem elle hazırlanmayan tek ürün olan milk shake alın eğer illa alcaksanız...

0|0
    0|0
    • Aynen abi benimde bir arkadaşım orada çalışıyordu, bana diyodu ki hamburger eti yere düşüyor sonra tekrar hamburgerin içine koyuyolar. İğrenç abi rezillik

• dahası o etleride araştırdım:)) aslında amerikanın sokak hayvanları için bulduğu bir yöntem ama bizde insanlara yediriyolar. artık kemikler deriler vs parçalar ezilir macun haline getirilir sonra aroma eklenir kalıplarla hamburger eti haline getirilir...
      yani aslında insanlar için değil ve gerçek et değil...
      ayrıca bir menü maliyeti toplam 1 tl değil...

• Bütün bunlar küçük esnafın ve diğer rakip firmaların uydurduğu şeyler. Çok güvenilir ve hijyenik bir yer. Yok at eti, yok hijyenik değil, yok katkı maddesi. Bunlar hep uydurulmuş ve aslı olmayan şeyler. Daha on gün önce keyifle yedim.

0|0
    0|0
  • Oha o tırtıl değil yılan bildiğin mk asdfasfas

0|0
    0|0
  • Ben hiç yemedim zaten.

0|0
    0|0
  • Ben açıkçası burgerlerle pek aram yok tüketmiyorum fastfood tüketten düşünsün

0|0
    0|0
  • Tırtılı yemedin inşallah hayvanlari koruma derneği peşine düser ha demedi deme.

0|0
    0|0
    • Yok yok yemedim öyle duruyo işte tam parça :D :D

• Al besle bari tırtılın suçu ne sen 15 tl verdiysen :) sana evcil hayvan veriyorlar yanında yine mutlu olmuyorsun :)

• Insanlar nereye neden gittiklerini Neyi neden yedeklerini biliyorlar mı önüne gelene koyun demesini de iyi biliyorlar Ben bugüne kadar bir kez bile olsun Burger King McDonald's KFC gibi yerlere hiç gitmedim gitmeyi de düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • yorumlara baktım da ne kadar cahil insanlar varya yargısız infaz yapıp hemen galeyana geliyosunuz belkide resmi çeken kişi tarafından koyulmuştur oraya herşey olabilir az akıllı olun

0|0
    0|0
  • zaten yemiyorum, lezzetsiz geliyor.

0|0
    0|0
  • At eti bitti şimdi tırtıl eti

0|0
    0|0
  • mc en iyisi aga..

0|0
    0|0
  • evet kardeşim yememek lazım oradan

0|0
    0|0
  • Ne dediler bunu şikayet edince, ben olsam suratına bile atardım bunu, ne lan bu hadi kıl olsun eyv dicem böcek ya bildiğin.

0|0
    0|0
  • Yemeden evvel icini acar sos dokerim 😀😀

0|0
    0|0
  • Ben burger sevmiyorum Mcdonalds ara ara o da.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    21
Yükleniyor...