Burger King Rezaleti (Resimli) ?

Burger King Rezaleti (Resimli) ?

Evet arkadaşlar midenizi bulandirmak gibi bir niyetim yok fakat ordaki tırtılı hepimiz görüyoruz, siz farketmeseniz bile belki bugüne kadar sizde o tırtılı yediniz, ben anlamiyorum hamburger hastası olabilirsiniz oranın patatesini seviyor olabilirsiniz fakat neden burger king? Başka hamburger veya patates satan bir yermi yok hadi onuda geçtim maddi durumunuz gerekçesiyle her avm ye gittiginiz zaman mecbur kalip burger king yiyebilirsiniz ben buna kendi tabirimle burgerciler diyorum. Mesela bir menü burgerda 15 lira diyelim, ve sizin maddi durumunuz o 15e yetiyor. Fakat o parayla gidip daha sağlıklı yemekler varken burger kingde neyin nesi yani bir kerede avm ye gittiğiniz zaman o parayla farklı şeyler yemeyi deneyin, iskender yiyin pide yiyin lahmacun yiyin döner yiyin. En azından o 15 lira verdiğiniz parayla karninizi daha çok doyurun ve sağlıklı doyurun. Burger Kinge at eti diyorlar yalan veya doğru bilemicem. Fakat benim şahsi düşüncem bir insan kafasına bişeyi takarsa onu hep yapar, isterseler burger king firması afedersiniz biz bunu b*ktan yapıyoruz bile dese yine gidip insanlar ordan yemeye devam eder çünkü artık yıllardır insanlar ordan yediği için hiç bişey onun umrunda değil, ben kendi dusuncemi sizlerle paylaştım karariniz ne olursa olsun saygı duyuyorum

3|1
3342

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 32

Erkekler Ne Diyor 41

Yükleniyor...