Burger King sevmeyen tek insan ben miyim?

Normalde dışarda pek yemek yemem. Hamburgeri de evde yaptırıp yerim. Birkaç yıl önce dışarda kuzenlerle hamburger yedim pişman oldum. texas smokehouse aldım ve tadı çok kötüydü yiyemedim bir ısırıktan sonra. Millet ayıla bayıla yiyor anlamadım. Ciğerin, kebabın, pidenin, lahmacunun olduğu yerde burger king ne abi?

Güncellemeler:
Genel olarak dışarda yapılan hamburgerleri sevmiyorum tadı kötü geliyor. Mc donalds burger king vs. O nasıl köfte tadıdır abi ya yazıktır etmeyin

1|1
1417

En İyi Erkek Görüşü

• Evet bende hiç sevmiyorum sadece bir kere gittim hamburgeride kasaptan kıyma alıp öyle yapıyorum aynen öyle bende anlamıyorum mis gibi kebap lahmacun etli ekmek dururken o pis şeyi nasıl yiyorlar anlamıyorum daha iki gün önce önünden geçtim afedersin ama nasıl bir et kullanıyorlar ise fok gibi kokuyordu midem bulandı resmen sonra araştırdım at eti kullanıyorlarmış hatta bazende hastalıklı hayvanları toplayıp ilaçlama yaparak hastalıklı eti sterilize edip artık ne kadar steril orası muamma çünkü çok pis bir kokuydu resmen leş kokusu aldım.
    Videosunu izledim uyuttukları atları makinenin içine bütün halde atıp dışkısı ile makineye atıyorlar tavuklarıda aynı şekilde canlı olarak makineye atıyorlar hem üzüldüm hemde midem bulandı.
    Burdada soru olarak ve bence olarak paylaştım insanlar bilinçlensin ve yemesin diye aksine millet sorun değil bayılarak yiyorum vallaha hiç fark etmez dedi çoğu

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bir arkadaşım orda çalışıyordu sakın dışardan yemeyin dedi neden dedim söylersem mideniz bulanır dedi. söyle dedim. hayvanların direk derisini yüzüp canlı canlı kıyıyolarmış hiç temizlenmeden. artık kafasını mı yiyoruz pohunu mu bilemiyorum :D :D

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Steakhouse'ları iyidir. Smokehouse füme/tütsülenmiş olduğu için füme et sevmeyen birisi beğenmeyebilir normal olarak.
    Yemezsin bir daha olur biter :D

3|2
    0|0
  • Mc Donalds'ı nadiren yerim. Burger King'den ise nefret ederim! Ciddi anlamda kötü bir tadı var. Sanki plastik birşeyler yediriyorlarmış hissi uyandırıyor bende. Ayrıca, senin de dediğin gibi pide, lahmacun, köfte vb ürünlerle bunlar kıyaslanamaz bile!

1|0
    0|0
  • Katılıyorum ne yediğimiz belli değil biseyede benzemiyor aç değilsem yemem

1|0
    0|0
  • Bende sevmem burger king veya mc e girdigimde icersi igrenc agir bisey koyuyor. Ama kebapci oylemi mis gibi et

1|0
    0|0
  • Tek değilsin bende sevmem Burgeri.

1|0
    0|0
  • Aynen

1|0
    0|0
  • Oun yerine il çöplüğüne gidip ekmek arasına bulduğunu kat ye daha çok verim alırsın.

1|0
    0|0
  • Bende ciğer lahmacun sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Ben sadee pattezlerini seviyorum

0|0
    0|0
  • Mekten olsa boşuna mı yapmışlar ablacığım mcdonald'sa

0|0
    0|0
  • Ben çok severim ama çok zararlı

0|0
    0|0
  • bence güzel arada iyi gidiyor

0|0
    0|0
  • ben mc donald's ı da onu da sevmem.

0|0
    0|0
  • Cok guzel ya bagimli yapıyor. Yinede herseyim yeri ayri beee

0|0
    0|0
  • değilsin, at skandalından sonra adım atmıyorum artık favorim big mac :)))

0|0
    0|0
  • 30 yaşıma geldim en fazla 4 defa yemişimdir. o da mecburiyetten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Burger kingin etlerinde insan DNA larina rastlanmış insan eti kullanılıyor yani ve bunu kabul ettiler iğrenç ya

1|0
    0|0
    • Ciddi misin?

• Daha neler 😂 diyorlar dedim ama sonuç olarak haram ve söylediğine göre burger kingde tattım birdaha asla 😊

• Valla ben kendim yapıyorum hamvurgeri falan öyle dışarda yiyemiyorum iggggg insan eti

• Diğer saydıklarını severim, Burger King'i de.

0|0
    0|0
  • Hiç yemem

1|0
    0|0
  • Son iki senedir o tarz şeyler yemiyorum hem tiksiniyorum hem de sağlığa çok zararlı

1|0
    0|0
  • Beni de yaz listeye

1|0
    0|0
  • Arada guzel oluyor

0|0
    0|0
  • Helal kesim degil diyolar o yüzden patates kizartmasi disinda yemem ordan

0|0
    0|0
  • ben seviyorum ama sürekli yiyemem çok ağır oluyor ayda 1 kez falan o da sadece king chicken kırmızı et yemiyorum

0|0
    0|0
  • sen ağzının tadını bilmiyon. Git burker kingde double steakhouse söyle 12li soğan halkası buffolo ve ranch sos söyle sonra orgazmı yaşa.

0|0
    0|0
  • Severim

0|0
    0|0
  • burger yemem ama mc falan severim

0|0
    0|0
  • Bende sevmiyorum. Burger king, McDonald vs. yaklaşık 2 sene belki daha fazladır tüketmiyorum.

0|0
    0|0
  • Özenti

0|0
    0|0
Yükleniyor...