Yemek konusunda kulturmuz dunyada bir numaradir?

Peki siz disardayken fast food mu yersiniz yoksa kebap doner iskender mi

Güncellemeler:
Tabi dogru uzak dogu mutfagini gordum 2 sene yasadm orada bervat

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Herzaman ev yemeği tercih ederim ama dışardaysam iskenker kumpir felan yerim daha lezzetli

0|0
    0|0
    • Cimrisn iste parayi disariya harcamiyorsn

• Ona cimri değil sağlıklı beslenme derim ayrıca adam yaparken temizmi yaptı pismi yaptı ben nerden bileyim en iyisi ev yemeği evde yapılan herşey

• teşekkür ederim eig için

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Kebap döner iskender tantuni pizza farketmez yemek olması yeterli.😂

0|0
    0|0
  • İkisinde de :D

0|0
    0|0
  • Fast food

0|0
    0|0
  • Vegan olduğum için Türk yemeklerine fazla ilgim yok.

0|1
    0|0
  • Kebeb döner fast food olmuyo mu 😃

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bir numara hayli iddialı bir söylem. Amerikanın batısından Çin'in doğusuna kadar bir çok yerde yemek yedim. Bambaşka kültürler ve mutfaklar ile tanıştım. Bu coğrafyada yetişmiş olmamız bizi doğal olarak Türk mutfağına aşina kılar. Kendi mutfağımızı sevmemiz çok doğal. Herkes kendi mutfağını sever.
    Türk mutfağı geniş bir yelpazeden oluşur ve çok renklidir. Bu da bizi ön plana çıkartan bir özelliktir. Fakat başka mutfakları hor görmek hiç doğru olmaz. Örneğin uzak doğu mutfağı hiç yabana atılmayacak kadar geniş. Yunan ve akdeniz mutfağı içerisinde de başarılı yemekler var. Hiç aklınıza gelmez ama İskandinav mutfağı da iyidir. Bir süre orada yaşadığım için ev yemeklerini ve kendi mutfaklarını yakından tanıdım.

Dışarıda hazır yiyecekler yememeye çalışırım. Zaten sağlıksız ve ne olduğu belirsiz yiyecekler. Genellikle tencere yemeklerini tercih ederim. Hiç bir şey bulamazsam bir çorba içerim. Döneri severim ama iyi yapan yer bulmaz çok zor.

0|0
    0|0
  • Yemeklerimiz iyi hakkaten. Lakin, insanımız güzel yemek bir bizde var sanıyor.

Mesela ömrümde yediğim en güzel et yurtdışındaydı, ve özellikle et türü yemekleri pişirmeyi bilen kişi sayısı hakkaten az bizde

0|0
    0|0
  • Hepsinden yerim. Kebap döner iskender deyince sen aklıma ;
    buyrun efenim aile salonumuz da var yukarıda diye devam etmek geldi hahaha
    Fast foodun da tadı başka bizim yemeklerimizin de...
    Ama hakkaten çağ kebabı , iskender falan olsun bunların tatları ayrı bir deli yaa. Yok böyle bir et lezzeti sanırım dünyada...

0|0
    0|0
  • Her ikisinide yerim o an canım ne istiyorsa :) Bencede 1 numara Türkiye.

0|0
    0|0
  • Dısarda pek yemek yemem kanks

0|0
    0|0
  • Dışarda iken kebap vs yerim.

0|0
    0|0
  • öyle tabi

0|0
    0|0
  • Döner yerim.