Kapat

Canım yine farklı lezzetler peşinde koşmak istiyor. Hafta sonu hangi şehre gidip neler yesem acaba? Tavsiyesi olan?

Ara sıra oluyor. Gurme değilim ama canım çektikçe hafta sonları farklı şehirlerde farklı tatlar peşinde koşarım. Bu hafta sonu için de öyle bir şey yapmak istiyorum ama nereye gitsem bilemedim

Güncellemeler:
Siz cevap vermeseniz de olur :) Ben kaçacağım hıh...
Günaydın ))

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Türkiye' nin her şehri lezzet olarak farklı ve harika şeyler sunuyor ama bir Adanalı olarak Adana' a gel diyorum. Mezelerin hükümdarları, en iyi marine edilmiş etler burada :)) Aşırı reklam izleyince ben :D

0|0
    0|0
    • Türkiyenin her şehrinde her lezzeti tattım. Adana'ya 4-5 defa geldim. O güzelim kebapları ve kavurmayı löpür löpür yedim :) bici biici sevmedim ama
      Ha bak birde hayatımda yediğim en lezzetli fındık lahmacunu da adanada yedim... ve tabii ki üstüne kaçak çay :D Soruyu sormamdaki amaç belki gözümden kaçan bişeyler vardır.. Bilinennin dışında farklı bir yöre farklı bir tat

• Singapur iyi seçim, bir ara Güney Kore' e uğra, yolculuk uzun ama pişman olmayacaksın :)

• Eminim...

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Uzak ama Antep 💞

0|0
    0|0
    • 7-8 kere gittim. antebin ev yemekleri güzeldir. Restoran yemeklerini beğenmiyorum. Yerli bir ailenin sofrasına misafir olmak gerekir

• O lokantada yemek yedim :D Büyükçe, Esnaf lokantasının bir gelişmiş versiyonu bir yerdi yanlış hatırlamıyorsam. Geçen sene bu zamanlar

• Evet ben çok severim en çok ta limonlu dondurmasını İstanbulun en güzel yapılası şeyi hiç bir yeri bilmeden vapurdan vapura sahilden sahile atlamak yollara kalabalığa karışmak çok seviyorum

Erkekler Ne Diyor 3

• Orduya git benim memlekete fındığın her çeşidini ye güzel bir Ordu pidesi ye üstüne birde pancar çorbası tamamdır isteğe göre hamsi tavada yenebilir :)

0|0
    0|0
    • Hepsini yaptım :D Çorbayı boztepede, pideyi sahile yakın bir mekanda yedim :) Hamsi tava trabzonda daha güzel

• Pideyi sahile yakın aktaşlarda yedin ozaman :)

• çoruma gidip leblebi tozu ye

0|0
    0|0
  • Kaymaklı ekmek kadayıfı ye bro

0|0
    0|0
    • BHU nunkiler çok süper.. Güzel seçim, severim

Yükleniyor...