Kafayı yiyordum az önce karnım deli gibi aç buzlu kıymayı... nasıl pişirmeliydim?

ya buzlukta kıyma varmış kıymalı sos yapayım dedim ekmek arası açım ya gittim mutfağa çiçek ve zeytin yağını karıştırdım kızdırdım buzlu kıymayı attım bir harladı tavana kadar ateş çıktı heryer yağ oldu kafayı yiyodum zor söndürdüm yarın annem ağzıma... doğrusu neydi :(

0|0
95

En İyi Kız Görüşü

• Haaha ya hic gulecegim yoktu beceriksiz :D kisik ateste az bir yag ile kapagini kapatsaydin yavas yavas erir piserdi o :D

0|1
    0|0
    • buzlu patatesi böyle yapıyorum bişey olmuyor dedim aklımı... :D

• Hahaha okdukca gulmekten oluyorum sen hep boyle yap komedi. :D anna ziccak ben diyim durma evde

• gülme ya köpek gibi açım :D bide duşa gircem şimdi hertarım yağ oldu :D

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• yanlış. kızgın yağı buzluğa fırlatacaktın

2|2
    1|0
  • Hafif zeytinyağını kısık ateşte koysaydın o çözülürdür ateşte 😂

0|1
    0|0
  • kiymanin buzu cözülmüs olmasi gerekiyordu yani direkt tavaya her seyden önce kiymayi koyacaktin..

0|1
    0|0
  • Çözülmesini beklemeliydin
    Su + yağ = alev

0|1
    0|0
  • Çözülmesini beklemeliydin, su ve yağ birleşiminden dolayı öyle olmus

0|1
    0|0
  • O kaç gündür dolaptadır kim bilir önce çözülmesini beklemen lazımdı ki hemen çözülmez.
    Bide o yağları temizlemek kolay değildir temizliyim derken her yere sıvama.
    Son bir şey eğer bir yağ kızmışsa ne soğuk nede yıkanmış birşey koyulur o kıyma çözülecek kızartacağın tavaya koyup ondan sonra yağ döküp en son ateşi açıp pişmesini beklersin kötü bir deneyim olmuş.

0|0
    0|0
  • Saf karın da öldürür böyle bir durumda o kıyma en az bir saat çözülecek suya falan tutacaksın

0|0
    0|0
  • Buzun cozulmesini beklemen gerekirdi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bence kafayı yemelisin.

0|0
    0|1
  • Bende anlamam Allah yardımcın olsun :D

0|0
    0|0
  • Once cozecektin, gecmis olsun.

0|0
    0|0
  • Sen buzu sıcak suyla eritmeyi neden akıl edemedin..

0|0
    0|0
Yükleniyor...