Hiç yemek yemediğiniz bir gün oldu mu?

Canımız sıkkındır yemek aklınıza gelmez ya da zaten canınız sıkkın olduğunda iştahımız kaçar ve o günü sadece kahve, suyla geçiririz.

Güncellemeler:
Yemek.
2.

0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Zorla verilen bir kaç lokmayı saymıyorum,3-4 gün bir şey yemediğimi biliyorum, sevdiğim kişiyi trafik kazasında kaybettiğimi öğrenmiştim.
    Öğrencilik zamanındada parasız kalmıştım. Evde bir damla yağ, salça, yemeklik hiç bir şey yoktu, cebimde 5 kuruş dahi yoktu ekmek almaya.3 gün boyunca aç kaldım inan, abartısız söylüyorum..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Canım sıkkınken daha fazla yerim :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Uni yillarimda cok oldu 😀 ogrencilik ve fakirligin gozu kor olsun

1|0
    0|0
  • Evet oldu 😄

1|0
    0|0
  • evet yoğun çalışma tempomdan dolayı arada yemek yeme fırsatım olmadı ve 24 saat sadece kahve su ile aç kalarak geçirdim

0|0
    0|0
  • 1 hun. boyunca yemedigm olmustu

1|0
    0|0
  • Bir keresinde üniversiteyi okuduğum şehre gitmiştim. Sabah indim otobüsten gittik arkadaşla kahvaltı yaptık. Aradan iki gün geçti. Sürekli bir uyku, sürekli bir yorgunluk var üstümde. Anlayamıyorum. Nere otursam uyuyasım geliyor. bir an düşündüm ve sordum arkadaşa "Biz en son ne zaman yemek yedik kanki?" bana "Bilmiyom ki kanki unuttum hatırlamıyom." dedi. :D O gün anladım ki 2 gün yemek yemeyi unutursan uyku bastırıyor. :) Yemek yemeyi bırak, unuttuğum bile oldu benim. :D

0|0
    0|0
  • Olmadı

0|0
    0|0
  • oldu kanka

0|0
    0|0
  • Oldu

0|0
    1|0
  • Evet fastfood yedim full

0|0
    0|0
  • oruçluyken yemedim :D sdsdsd

0|0
    0|0
  • Oldu

0|0
    0|0
  • ben bikere salam yemiştim zehirleme yapmıştı 2 gün boyunca bişi yemedım sürekli kustum ama ac hıssetmıyordum

0|0
    0|0
  • Olmadı cidden ha

0|0
    0|0
  • Oldu gemide bir fırtına vardı yesem ilk zamanlarım kusardım ondan yemedim

0|0
    0|0
  • Oldu

0|0
    0|0
  • olmadı