Şimdi ben inek mi oluyorum 😡 ?

Dün arkadaşım benim evimde kaldıydı az önce uyandık kahvaltıda ne yersin dedim bana sıgara böreği vardı onu pişirip versene dedi bende tamam dedim sıgara böreğini pişirirken bir yandan da kendi salatamı yapıyordum daha sonra koydum masaya hepsini oturdum bende hemen iğrenirmiş gibi öğğğkkk ıykk salata yemicem ben çek şunu önümden dedi bende tamam zaten ben yiyecektim dedim oda inek diye boşuna demiyorum sana dedi bende ne alaka dediğimde bana salatadan başka birşey yemiyorsun diyette de değilsin niye salata yiyorsun salatayı inekler yer iyğğğ ben böreğimi yicem bak canın çeksin dedi bende sevmiyorum arada yiyorum dedim oda ne halin varsa gör inek dedi sinirim bozuldu ayar yapmadım ya neden ne alaka salata yemek salatayı sevmek ineklikmidir
Ayrıca arkadaşlar hafif kiloluyum diyette falan değilim salatayı öğün olarakta yerim çünkü çok seviyorum hamurlu şeylerden çok hamurlu şeylerde yiyorum ama salatanın yeri farklı :D
Sizce haklımıydı boşuna mı üzülüyorum dediği şeye dalga amaçlı mı dedi yoksa? :(
Birde şu an duş alıyor hızlıca yazdım ✖

0|0

En İyi Kız Görüşü

• En sağlıklısını yapıyorum canım boşver arkadaşının ne dedğini o hamur işi yemeğe devam etsin heryeri yağ et oldugu zaman kilo vermem lazım diyet yapmam lazım derken kendini salata yerken bulur sen salatayla ineksen ozaman ben çamışım ben genellikle sebze yemeği yerim çünkü :D

1|0
    0|0
    • :) :D Beni anlayan birisi çıktı sonunda :)
      Sebze yemeklerinin tadı çok güzel hamurişinden birde yaz ayındayız o hamur işi terletmez mi beter mide bulantısı resmen salata ama hiçte öyle yapmıyor :)

• Teşekkürler beybisi <3

• Rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 13

• sıcak suyu kapat görsün ineği

0|0
    0|0
  • ey allahım derde bak o inek dedi diye de inek oldun akşam da sütünü sağsın bari.

0|0
    0|0
  • ineksin möö le :d

0|0
    0|0
  • Banyonun kapısına sabun koy 😈

0|0
    0|0
  • Dalgasına demiştir. Bulunduğum ortamda kızlar birbirine neler diyor sizde ki yani kızlarda ki yakınlık ve samimiyet derecesi erkeklere göre daha farklı o yüzden bunlar normal şeyler :)

0|0
    0|0
  • dalga amacli takma

0|0
    0|0
  • sende ona manda dersin olur biter.

0|0
    0|0
  • Yazikk

0|0
    0|0
  • Ne alaka bende salatayi severim sen uzme canini tatlim ☺gicik o gicik

0|0
    0|0
  • Tipik ergen mihabbeti

0|0
    0|0
    • Ergenlikle ne alaka?

• Bana çok basit çok saçma geliyor kusura bakma ama çocukça bilmiyorum ama çoğu bayan bu tarz şeyler anlatıyor tuhaf

• Arkadaşın saçmalamış. Bence bir süre görüşme onunla.

0|0
    0|0
  • Aman boşver sen takıl kafana göre

0|0
    0|0
  • Kıskanıyor :) artı misafire baksen:))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Agir konusmus

0|0
    0|0
  • Yani arkadaşlar arasında denebilir. Takma bence.

0|0
    0|0
  • Arkadaşının yaşı 7 galiba

0|0
    0|0
  • Tavrı çok yanlış olmuş! Onu ne ilgilendirir ki senin ne yediğin..

0|0
    0|0
  • Takma be aman

0|0
    0|0
Yükleniyor...