(Öğrenciyim) Yemek yapmayı seviyorum evde tekken yapılacak kolay yemekler nelerdir?

ortalama 10-15 tane bilsem yeterli
Menemen
Makarna
Pilav
bunları öğrendim var mı başka

0|0

En İyi Kız Görüşü

• krep çok kolay ve çok kolay değişiklik yapılan bir yemektir ister şekerli ister tuzlu ister peynirli ister acılı ne seviyorsan veya o an canın ne istiyorsa kafana göre şekillendirebileceğin bir tarif :)

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Nohut konserve al derin kapta domates soğan karıştır

0|0
    0|0
    • Hacı alınacak bir şey değilde evdeki malzemelerle yapılacak şey ailem çalışıyor ailemle kalıyorum yani tek değil

• Evde ne var nerden bileyim

• hacı işte çoğu bakliyat var

Kızlar Ne Diyor 6

• taze fasülye
    ıspanak
    köfte

0|0
    0|0
  • Valla ben de makarna dicektim tam 😂😂😂 başka bişey bilmiyorum zaten 😂

0|0
    0|0
  • Çorba

0|0
    0|0
  • Tavuk sote
    mercimek çorba çok kolay
    tarhana
    bulgur
    patates kavurma
    Patates yemeği de çok kolay
    aslında Güveçte kolay ,, at sebzeleri pişsin bu kadar
    ^-^ kolay gelsin ,, ya aslında hepsi kolay da , pratik olmayınca zor geliyordur ,,

0|0
    0|0
    • aynen ben zaten pratik bildiğim yemekleri yapmak istiyorum sadece öyle tarife bakıp bakıp yapmak çok sıkıcı

• Yani pratiğin anlamini, kolay manasinda degil,, devamlı olarak yapıp alisik olmak anlamında kullanmıştım ,,
      yapa yapa hepsi kolay gelir..
      ayrıca tavaya etin yanında istediğin hergün farklı farklı sebzeleri koy ,, içinden gelen baharatlari,, kendi yemeğini oluştur ,, ^-^
      Yemek yapmak kolay aslında ,,

• aynen tecrübe ve biraz hamarat olmak lazım :D hamaratımda tecrübe yok işte :D

• Patates yemeği. Zaten onu yaptın bir sürü şeyi yaparsın hemen hemen aynı oluyor. Fasulye, kabak vs.

0|0
    0|0
  • çeşitli çorbalar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Yoğurtlu makarna
    Salçalı makarna
    Salamlı makarna
    Yumurta
    Omlet
    Salçalı yumurta
    Patates kızartması
    Patatesli yumurta
    Çorba çeşitlerine girmiyorum 10 tane say

18 tane ben yazdım sadece

0|0
    0|0
  • Kuzu çevirme kank

0|0
    0|0
    • zordur o mk niye yardımcı olmuyon köstek oluyon

• Lan ne zoru, kuzuyu çeviriyorsun al bitti gitti, yemek servise hazır afiyet olsun.

• parayla alınan bir şey değilde evdeki malzemeye göre yemek desen 10 numara olr

Yükleniyor...