Etten iğrenmeye başladim?

Tam et yiyecekken yapilişi falan aklima geliyor iğreniyorum. midem kalkiyor hemen iştahtan kesiliyorum. Et görmeye tahmulum yok son zamanda. niye boyleyim?

0|0
74

En İyi Kız Görüşü

• ya hiç başıma gelmedi. et yemeyeneri anlayamıyorum. üzüldüm ama vejeteryan oluyorsun sanırım.

0|0
    0|0
    • ola bilir mi
      ama sut urunleri kullanirim

• yapılışı hoşuna gitmiyorsa uzak dur. gerçi mangalı da erkek yapar ama :)))) sen mangal yapan bir kadın bulursun sorun olmaz :)

• ahhaha olur :D

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kez tiksinip 2 yıl kadar benim de et yiyememişliğim var. Zamanla bu sorun ortadan kalktı tabi.

0|0
    0|0
    • nasil kalkti peki ne oldu

• Zorlama kendini çok fazla şu sıralar ama B12 vitamini eksikliğine dikkat et. Arada tahlil yaptır. Bazı önemli sağlık sorunun ardında B12 eksikliği yatar. Bunda da başat rolü et yememek oynar.

• Et az tuketince vitamin eksiliyor haklisin. sağol tesekkur ederim tahil falan yaptiririm. Baktim olmuyor et yiyemiyorum hiç doktorada bir sorarim. :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• bilemiyorum.

0|0
    0|0
  • Bana da oluyor bazen

0|0
    0|0
  • bende bazen öyleyim

0|0
    0|0
  • Et giren yere dert girmez 😂😂

0|0
    0|0
  • Ben hic aklıma öyle şeyler getirmem. Hatta bu akşam yine et pisircem yicez.

0|0
    0|0
  • Vejeteryan olabilirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• İgrneme

0|0
    0|0
  • pekı sebze meyve yıyorsun o meyvelerın yapınma en buyuk etkı ınegın bokudur. Inek sıcmasa sen o domates salatalık filan filan bır cok seyı yıyemezsın bundan neden ıgrenmıyon

0|0
    0|0
    • işte sorunda o Sadece et den igreniyorum. elimde değil

• Beni iyice komple yemekten soguttun😁

• Et yenmez mi ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...