Makarna sosu önerin?

İlk defa makarna yapıyorum. Bide sos lazım ama. Siz hangi sosu seviyorsunuz? Tarifini mümkünse verirmisiniz

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ooo makarna sosu benim işim.
    Öncelikle domatesi dograyabilecegin en ince halde dogruyosun
    sonra kucuk tavaya yag koyuyorsun. Salca koyoyursun. Biraz bekleyip domatesleri dokuyorusun icine . Cay bardagının 3 te 1 kadar su koyuyorsun. Karıstırıyorsun iyice. Hazır oluyor

1|0
    0|0
    • Güzel mi tadı? Kolaymis ya 😊😊

• ya 1 paket (500 gram) makarna var elimde. nasıl yapacağım şimdi? anlatırmısın

• Ozelden mesaj at

En İyi Kız Görüşü

• Dometesli sos yap canım Soğanları doğra sonra 1 kırmızı biber bir yeşil biber doğra halka halka sonra biberleri ve Soğanları pişir domatesleri de hazırla bu arada soy rendele biber soğan pişince ekle ama ben eklemeden Salça da ekliyorum isteğe bağlı olarak sonra domatesleri atıp pişince makarnayı atıyorum

1|0
    0|0
    • Biberleri halka halka mı kesiyosun, boyu ne kadar olacak sebzelerin? Ve yağ dòkmüyomusun

• Teşekkür ederim eig için :) :*

• Rica ederim 😊😊

Erkekler Ne Diyor 8

• beşemal sosu

1|0
    0|0
  • Salcayi karistir kavur dok ye zor degil

1|0
    0|0
  • ketcap mayonez

1|0
    0|0
  • Domates biber alayına gider

1|0
    0|0
  • Haşla sıcakken kaşarı rendele tabağın üstüne sos yanında fıs kalır :)

1|0
    0|0
  • Kanka yoğurt kırmızı biber olay tartışmaya kapalı 😂😂

1|0
    0|0
  • bir parça tereyağına biraz zeytinyağı koy ve kızdır. üzerine ince doğranmış soğan, domates ve sivri biberi koy. üçünü harmanla. soğanlar pembeleşince içine zevkine göre salça koy. karıştır ve yarım bardak su katıp iyice karıştır. ister makarnayla tamamını karıştır, istersen tabaktaki makarnana kepçeyle sosunu dök. yine zevkine göre üzerine dere otu yaprakları ya da maydonoz yaprakları koyabilirsin. ;) afiyet olsun. ikinci bir alternatifin de salça yerine yağ kızarırken, mantar parçaları koyup, kızartıp üzerine malzemeleri koyarak yine sos yapabilirsin.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• alpesto ve bolonez sos en çok tükettiğim tükettiğimiz
    apesto için 1 sarımsak yarım soğan az sıvı yağ 4-5 kaşık krema tuz karabiber ilk soğan ve sarımsak kavur sonra kremayı dök karıstır zaten kaygan bir kıvama gelecek al sana hazır. :)) Bolonzde ne kadar kullancana bağlı tereyağ yağsız kıyma z cok sana bağlı 1 sarımsak domates rendele ama 4 tane biber tuz varsa defne yaprağı at kokuyu alır. tereyağı kızdır sonra kıyma sarımsak kavur diğerlerini ilave et karıstır al sana efsane soslar benim zevkim tabi bunlar ama güzel :)))

1|0
    0|0
  • Domatesli biberli salçalı bir sos haa bide bol acılı ımm 😋😋😂

1|0
    0|0
  • Biraz dağ esintili domestos, cif bu kıvamını belirler , azıcık fare zehiri ve bir de son olarak fairy kullandınmı mükemmel bir sos oluyor denemelisin 😂😂

1|0
    0|0
  • Domates sosy

1|0
    0|0
  • Başemel sos

1|0
    0|0
  • Kremalı sos öneririm.

1|0
    0|0
  • domates