STAR BUCKSA GİDENLER?

en çok sevdiginiz kahve nedir acı olmasin ilk defa gidicem ne içmeliyim nasil sipariş ediyorsanizmöyle yazın lutfen meseka merhaba ben ekstra shutlı falan filan gibi

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• o ne la :D giderim közde kahvemi içerim :D

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• Sirsya geciyion ben çayiti latte istyorm diyirsun siradan devam ediyorsun tabi ismini veriyorsun sira sonunda isminin yazılı olduğu bardakta getryorlar cok bir bok yok dogal davran ben girip kahve versene diyom 3 u bir arada :D adimida Şerafettin diye veriyodm :D

0|0
    0|0
  • Bir defa gittim Bir daha da gitmem fiyatları çok yüksek İt kopuk kaynıyor lüzum yok Gidip sikilmeye..

0|0
    0|0
    • tadı güzelmıs ama kahveye bayılırım starbuck da merak ettim

• Ben oraya gelen insanların damak zevki olduğuna inanmıyorum sadece sürü psikolojisi zaten bende kendim gitmedim arkadaş grubu ile Hadi gidelim dediler o yüzden gittim Normalde asla kendi seçimim olmaz dediğim gibi o fiyata orada kahve içilmez ortada bir lezzet falan da göremedim ben

• Ne işin var orada , bi' kahveye onca para verilmez

0|0
    0|0
  • Benden bas ettin hergün starbucks tayım artık çalışanlar gitmedim gün merak ediyorlar dün yoktunuz Rauf bey diye White Chocolate Mocha beyaz çikolatalı Mocha benim favorım

0|0
    0|0
  • Yaz aylarında caramel marshmallow iyi gidiyor orada, iç gitsin hadi

0|0
    0|0
  • Karamelli frappucino

0|0
    0|0
  • ne starbucksu be aslanlar

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• tatlı istiyorsan latte içebilirsin. ya da yazın soğuk bir frappe de tercih edebilirsin. en olmadı sütlü filtre kahve alabilirsin.

0|0
    0|0
  • Vayt çaklıt moka. En iyisi.

0|0
    0|0
  • White chocolate mocha👍

0|0
    0|0
  • White chocolate mocha güzel ama şeker deposu. Yazın güzel içecekler oluyor meyveli buzlu felan

0|0
    0|0
  • iced coffe latteeeeee

0|0
    0|0
  • Bu havalarda favorim caramel frappuccino 🖒

0|0
    0|0
  • Mocha

0|0
    0|0
Yükleniyor...