Kapat

Zeytinyağlı türlü yapacağım, püf noktaları var mı?

Pek mutfak deneyimi olan biri değilim işime yarayacak her tür bilgiye ihtiyacım var.

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sebzelerin siralamasi cok onemli. Ev salcasi varsa daha lezzetli olur

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Var tabiki, bende bugün yapıcam ilk sıraya taze fasulye ortadan 2ye kıyarak 2ci sıraya patlıcan ince uzun uzun taze fadulye gibi 3cü sıraya biber onların şeklide taze fasulye gibi ince uzun sivri biber ve çarliston biber karışık 4cü sıraya patates sonra sogan halka halka, domates oda halka şeklinde en üzerine tuzu ve yagını gezdir, teflon tava ya da tencerede altı kısık ateşde agar agar pişicek su koymucaksın agır pişdiginden kendi sulanacak, ve sebzeleri yıkadıgında duyunu sıkarak koy tencereye çok lezzetli oluyo annemin yemegi bu arkadaşları hususi bunu yaptırtır gelecekleri zaman adı. çatıratma

1|0
    0|0
    • emin olmak için kaç tane tarife bakmıştım su koymuyor muyuz diye :D koyulmuyor demek tşkkürler

• @hanzadeee9361 annemler öyle diyo bilmiyorum sizin dediginiz nasıl bişey,@soran sevindim

• teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 6

• Zeytinyağı koymayı unutma :D

1|0
    0|0
  • Zeytinyağı koymayı unutma😂😂😂

0|0
    0|0
  • Türlü deme ya :D

0|0
    0|0
  • İlk patlican

0|0
    0|0
  • bırak türlüyü sarma yap

0|0
    0|0
  • zeytinyağı önemli tabii

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Azıcık tereyağı da koy. Adı türlü diye türlü türlü sebze koyma😂😂😂 Hani tadı birbirine yakışanları koy kabak patlıcan patates falan. Bir de damak tadına uyuyorsa acıı biber salçası koy çok güzel oluyor.😁 Şimdiden eline sağlık.🙋🏼

1|1
    0|0
  • kısık ateş

1|0
    0|0
  • gerçek zeytin yağı ile yapman kafi

0|0
    0|0
Yükleniyor...