#Sakatat sever misiniz 🙊 ?

Merhabaa

Sabah sabah iğrenç ciğer kokusu ile uyandım sabah kahvaltısında ciğer mi yenirmiş ya ıyh 😑

#Sakatat sever misiniz 🙊 ?
Sakatat: yürek, karaciğer, böbrek, işkembe, dil, beyin vb.

Bana kırmızı et versinler bir ömür sıkılmadan yerim fakat sakatat ürünlerine dilimi dahi sürmem kokusuna bile dayanamam ıyk 🙊🙊

1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ya ben de birtek ben yemiyorum sanırdım, ne kelle paça ne işkembe çorbası, ne kokoreç. Yemiyorum 🙊

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 55

• Çerkez kızına sormuşlar ''Tavuğun neresini yersin?''diye o da''Derisi ile gerisini ''demiş. İstanbul kızına sormuşlar ''Mandanın neresini yersin?''diye o Çerkez kızından geri kalmamak için ''Derisi ile gerisini''demiş.. Kuzunun pöstekisi, boynuzu ve tırnakları hariç her yerini yerim..

1|0
    0|0
  • Sadece güzel yapılmış kokoreç hoşuma gidiyor. Bunun haricinde tüm sakatat yemekleri, gözüme Addams ailesinin akşam yemeği menüsü gibi görünüyor.
    2.bp.blogspot.com/.../addams-family.jpg

1|0
    0|0
  • bizim burada ciger dürümü yenir sabahları
    bizde bir süredir zaten yigenler geldi
    nohut dürümü ciger kavurması yiyoz:D

1|0
    0|0
    • Nohut durumu yedim ilk duydugumda o ne be demistim nohut ve durum falan ahah Antepli arkadasla Antebe gittigim zaman sabah kahvaltisinda yemistim cok guzeldi 😃

• kesinlikle hiç birini hiç bir şekilde yemem 1 kilo etin arasına 1 parça koysunlar kokusundan midem bulanır

1|0
    0|0
    • Ahaha aynen

• işte ben içmezdim zorlarlarsa hiç birşey yeyip içmezdim :D :D :D ciğer ye kan yapar dediklerinde benim kanım bana yetiyo karışmayın diye karşı çıkıyodum, gerçi hala aynıyım ama :D :D

• Nefret ederim piştiği yerde bile duramam, kusarım.

Küçükken dayım ineğin beynini yedirmişti bana da iki gün yemek yiyememiştim.

1|0
    0|0
  • Bayılırım işkembe, kelle paça, kokoreç yemeye.

1|0
    0|0
  • Ben sana küsüm öncelikle :( unuttun beni. Ben adanalıyım. Şırdan, mumbar, paça, ciğer hastasıyım. Ama öyle her yerden yemem. Şırdancıların %90 u küryt %10 uda arayp. ;) Çok titizimdir. Kürytten yiyecegime araptan yerim şırdanı. Tipten anlarım neyin ne oldugunu

1|0
    0|0
  • Yemedim

1|0
    0|0
  • Sevmem kanks

1|0
    0|0
  • Koşabilen atları da severim

1|0
    0|0
  • bütün iğrenç şeyleri toplamış 😖😖

1|0
    0|0
  • Kokoreç yemeyen kizla olmaz zaten de ciger tava yapmayani bilmeyen kadinin yakinindan gecmem 😁😁

1|0
    0|0
  • Sevmiyorum. Yiyenlerinde damak zevki olduğunu düşünmüyorum.
    Gidin mis gibi kavurma, döner felan yiyin.

1|0
    0|0
  • Yok ya sevmem.

1|0
    0|0
  • Karaciğer iyidir

1|0
    0|0
  • Arnavut ciğeri güzel oluyor ve kokoreç vazgeçilmezim. bunlar her yerde yenilmez.

1|0
    0|0
  • Tadını geçtim kokusu ve görüntüsüne bile tahammül edemem. Bir tek ayağım kırıldığında annemi kırmamak için burnumu ve gözlerimi kapatarak:) paça çorbası içtim. O da işe yaradı iyi geldi :)

1|0
    0|0
  • gözünün siyahı hariç hiçbir parçasını çöpe atmadan hayvanın yer yerini yiyebilirim :)

1|0
    0|0
  • et le pek aram yok gerçi adanada okurken sürekli yiyordum ama evde falan hiç aramam...

1|0
    0|0
    • Aaa buyuk kayip et yenmez mi 😂

• ben mangal türü severim ama çokta aramam bizimkiler yerde ben pek yemem kayıp mı bilmiyorum değil gibi sanki sebze türünü daha çok seviyorum

• hiç yemem bunları

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    35

Kızlar Ne Diyor 23

Yükleniyor...