Kapat

Yediğimiz hormon değil de ne?

Yediğimiz hormon degilde ne?
Şimdi bu verilere göre yediğimiz en organik tavuk bile hormon bankası. Tabi ki bu kadar büyümelerinde tek etken hormon değildir belki ama en büyük etken hormon. Siz ne düşünüyorsunuz?
Yediğimiz hormonlar pardon tavuklar afiyet olsun.☺

1|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Hatırlatma ya. Düşündükçe zor yiyorum. Herkesin bahçesi hayvanı yok o yüzden mecburuz 😕

1|0
    0|0
    • Bahcen olsan hayvanin olsa ne olucak ki koyde ki tavuklarla marketten kasaptan aldigin tavugun bile bir farki yok artik

• Kendin beslersin ne yediğini bilirsin

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 11

• Bunun hormonlardan kaynaklandığı bir gerçek olsa dahi zararlı olduğunu düşündüren ne? (Ben zararlı demedim ki hormon yiyoruz dedim demeyi, o zaman size değil böyle düşünenlere ithafen yazmış olayım.)

Hormonların gıdalarda kullanılmaya başlanmadığı zamanları düşünün mesela. Her şey organikti. Sanayileşme de fazla olmadığından insanlar sürekli aktif durumdaydı. Yani çok çok sağlıklı olmaları gerekiyordu. Ama ortalama yaşam süresi 40-45 yıl arasındaydı. şu an hormonlu yani büyük bir çoğunluğa göre "sağlıksız" yiyecekler olmasına rağmen Türkiye'de ortalama yaşam süresi 65 yıl. AB ülkeleri ve ABD'yi katmıyorum dahi.

Kısacası evet hormon yiyoruz. Ama sağlıksız değil.

1|0
    0|0
  • 5-6 kiloluk tavuklar var.

1|0
    0|0
  • Zehir yiyoruz

1|0
    0|0
  • Köye taşın o zaman

1|0
    0|0
  • Bana bugün içerisinde hormon olmayan bir şey söyleyin? :)

1|0
    0|0
    • Artik organik urun icin cok gec ☺

• İnsanların kimyası bozuldu, besinlerden ne beklersin ki :) Keşke insanların kimyası sağlam kalsaydı da direk besin bile almadan hormon yeseydik.

• Yunurta da tavuk regli mesela, ne hoş değil mi?

1|0
    0|0
  • Yediğimiz hormob değil de tavuk

1|0
    0|0
  • onu yeme bunu yeme ne yiyecez ya xd

1|0
    0|0
  • vah ki ne vahhh

1|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 5

• Hormon işte

1|0
    0|0
  • genetik mihendisligi okuyorum. ve bu yedigin gdolu urunlerin yan etkileri henuz kesfedilmedi yani bundan 10 15 yil sonra bunlari yedigimiz icin ne oluruz cocuklarimiza ne olur kimsenin bir bilgisi yok.

1|0
    0|0
  • İşte en doğalını almaya çalışıyoruz

1|0
    0|0
  • Köye taşınalım bahçenizi kendimiz ekelim tavuk yetiştirelim inek felan oh mis 😂😂😂

1|0
    0|0
  • Hee hormon. O yüzden bu kadar fitiz :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...