Sushi sevenler kimler bakim? ya da asla yemem diyenler bence denemeliler?

Su aralar aliskanlik ettim haftada 1 ya da 2 gun sushi yiyorum ve cok seviyorum. Kulaga kotu geliyor pismemis olmasi ama gercekten guzel bir tadi var, yediginiz yere bagli ama.

1|0
95

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bir japon olarak tabiki ben

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• 2 sezon çin restorantında çalışmama rağmen bir kez denedim, onda da midem bulandı. Pek türk damak tadına uygun değil.

0|0
    0|0
    • Bende ilk denedigimde sevmedim ama simdi cok seviyorum belki cig olmasi fikriinden tiksinerek yemissinizdir.

• Çin yemekleri tatlı ağırlıklı ve benim damak zevkime hiç uymuyor. Sushi fena değil aslında ama aklıma gelmiyor hiç yani çok büyük bir lezzet değil

0|0
    0|0
  • Her zabahın köründe yemezsem kendime gelemiyorum

0|0
    0|0
  • Yemem abidik kubidik şeyleri

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• ooo bayılırım
    california rolls favorim

0|1
    0|0
  • Yiyenlere afiyet olsun denizden çıkan temizdir dense de damak tadıma uymaz balık sevmem çiğ yenen sebzeler daha sağlıklı denirken damak tadıma yönelirim yanlış da olsam tercihim bu yönde.

0|0
    0|0
  • Midem kaldırmaz

0|0
    0|0
  • Ben sebzeli suşi yedim tadi güzel ama. Yosunun tadı berbat
    Sanki denizdeki bütün canlıların tadı ağzında gibi

0|0
    0|0
  • Ya baya eskiden yemiştim bir 7-8 yıl önce falan o zamanlarda sevmemiştim yutamamıştım şu an yesem farklı şeyler düşünebilirim belki bilemiyorum...

0|0
    0|0
    • Hersey kafada bitiyor. Cig oldu dusuncesini aklindan atarsan cok buyuk zevkle yersin.

• Sushi yemek çiğ balık yemek anlamına gelmiyor. Nigiri (pirinç, balık), Sashi (yalnızca çiğ balık), Maki (pirinç, bambu hasırı, yosun) gibi çeşitleri var, eğer Uzak Doğu yemek kültürüne hakimsen biliyorsundur.
    Ve oldukça da sağlıklıdır, afiyet olsun.

0|0
    0|0
  • 1 kere yedim. başka seçenek yoksa yenir bence

0|0
    0|0
  • ÇOK SEVERİM

0|0
    0|0
Yükleniyor...