İftar için hazırlık?

İftar için hazırlık?
Müslaman değilim, ortodoksum. Ama Ramazan ayında hem çevremdeki islam dini mensuplarına saygımdan dolayı, hem de sabır duygumun daha da büyümesi için ben de oruç tutuyorum. Bu yaptığım kötü bir şey mi, yoksa iyi bir şey mi?

0|0
146

En İyi Kız Görüşü

• Iyi belki bu sebeple dogru yolu bulur kendini kirtarirsinz.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 13

• İyi birşey daha müslümanların müslümanlara saygısı yokken heleki 👏☺

0|4
    0|0
  • Tencere kapağının altına sigara sıkışmış.

0|1
    0|0
  • Onların Muharrem ayında yas tutan alevilere bile saygısı yokken ortodoksalara mı saygısı olacak zannediyorsun?

0|1
    0|0
    • Evet çok haklısında, konuyu karıştırdın sen herhalde :)

• Yok hayır sadece senin saygı duyman güzel bişey lakin onlar daha birbirlerine saygı duymazken ortodokslara hiç saygı duymazdı, herşey çift taraflı olur birazdan sizin yönden bak

• Evet haklısın cidden..

• bilmem güzel bence yani...

0|1
    0|0
  • Ne yapıyorsun merak ettim

0|1
    0|0
  • ramadan mubarak :D iyi bir şey tabii helal olsun

0|1
    0|0
  • Bana biraz tuhaf geldi.

0|1
    0|0
    • Neden?

• Müslüman değilsin. E haliyle bu sana farz değil. Müslümanlığa geçmek gibi bir düşüncen de yok fakat saatlerce aç tutarak kendini bir hiç uğruna feda ediyorsun. Sadece saygı için yapılması tuhaf karşılamama sebep oldu.

• Kolay gelsin :)

0|1
    0|0
  • Iyi bir şey. Musluman olup tutmayan cok var. Tebrikler :)

0|1
    0|0
  • çok iyi Allah kabul etsin

0|1
    0|0
  • Tabi ki cok iyi..

0|1
    0|0
  • İyi bir şey Allah kabul etsin🙅

0|1
    0|0
    • Teşekkürler ama niyetim müslümanların niyeti ile aynı değil. Allah kabul etsin demişsin ya :) Neyse sağ ol tekrar dostum :)

• olsun empati bile güzel şey

• haklisin :)

• Ciddi misin?

0|1
    0|0
    • Nasıl yani?

• Geyiğine yazanlar da var sonucta. Madem oyle saygili birisin, seni cogaltalim bence biz.

• Teşekkürler dostum

Erkekler Ne Diyor 5

• Oruç tutmanın sağlık açısındanda faydaları var tabi ayrıca dediğin gibi nefsi köreltme vs iyi yapıyorsun tabi zarar gelmez oruçtan.

0|1
    0|0
  • Valla tebrik ederim seni. Herkes senin gibi duyarlı, insan canlısı olsa. Senin gibi insanların her zaman başımın üstünde yeri vardır. Birlikte kiliseye bile giderim yani. Bu arada yaptığın çorba mı İlginç görünüyor

0|1
    0|0
    • Evet analı kızlı çorbası :) Teşekkürler bu arada

• Kimseye kolay kolay demem ama bir gün İzmir e yolun düşerse oturup konuşmak, tanışmak isterim kardeşim.

• Aa çok teşekkür ederim gerçekten :) Nickinizi kayıt ettim. Umuyorum :)

• Gel biz seni müslüman yapalım :P

0|1
    0|0
  • saçma bir şey gizli ye

1|1
    0|0
    • İki gün kaldı şunun şurasında, yemeye değmez ki..

• Müslümanlar tanrılarının emri olduğu için tutuyorlar, ben ise sabrımı büyütmek ve insanlara olan saygımdan dolayı tutuyorum. Anladınız umuyorum...

• sabrını başka yollarla deneyebilirsin ben bir ateist olarak kimsenin önünde bir şey yemiyorum sende öyle yap vicuduna da zarar veriyorsun o kadar saat aç susuz ama bir müslümana sorsan yararlı der neyse

• saygıyı hakediyorsun dışarda müslümanım diye gezen milyon lara rağmen

0|1
    0|0
    • Teşekkürler haklısınız..

Yükleniyor...