Kapat

Her gun 4 litre su tuketmek zayiflatirmi?

Her gun 2 kase yagi az olan yogurt , 4 litre su zayiflatirmi

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Zayıflatır tabi ki.

0|1
    0|0
    • Ama diyet tutmicam yogurt ve her gun 4 litre su icicem gunluk ne yiyorsam onu yicem zayiflatirmi yinede yani nisbeten?

• O su yakmana yardimci olacaktır.
      Yediklerine de biraz da olsa dikkat etmelisin. Sabah akşam maydonoz kürü iç bir de mis.

• Ekmek bir dilim kucuk dilim yicem belkide hic tuketmedim , ve yagli yiyecek az tuketicem bakalim en az 3 kilo vermem lazim 😄👍

En İyi Erkek Görüşü

• 4 litre çok ya. Böbrekleri iflas ettirmek mi amacın. En fazla 3 litre iç yeter

1|1
    0|0
    • Bir gunde 5 litre su icmisligim var kanka her gun 3 litre su tuketiyorum en az

• Abartiyosun kardeşim. Dokunmasin

• 5 litre icdigim gun kan kusmusdum midem patlicakdi evdekiler hastaneye kaldirdilar hastaneye gitmeseydim midem patlicakdi ondan sonra 3 litreye indirdim suya bagli insanim

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 5

• bunlar niye zayiflatsin ki, sadece bunlari yiyip ana yemeklerini azaltmalisin. bu menu seni tok tutar. ve spora git

0|1
    0|0
    • Hepsini yapiyorum kardesim spor cokda sart degil diyet yapinca zaten gobek bacak vs zayifliyor , diyet yapmayanlar spor yapiyor bedenleri sikilassin diye benim ihtiyacim yok

• evet

0|1
    0|0
  • Zayiflatir

0|1
    0|0
  • Zayıflatmaz

0|1
    0|0
  • hayır zayıflatmaz bagırsaklar süreklı su ıle dolu olacagından tam tersıne göbek yapar

1|1
    0|0
    • Kardesim trolmusun 😄 1 ,2 dakkalik siskinlik yapar su gobek zayiflatiyor gobegin kenarlarini sikilasdiriyor arastir bence 😄

• trol kardeşim istersen dene denemesı bedava

• Olayda orda zaten her gun 4 litre su iciyorum fazladanda yemek yiyorum yemegi kesip denicem bakalim

Yükleniyor...