Her yumurta yediğinizde bunun farkında mısınız?

Ayni zamanda horoz dölü spermi yiyorsunuz 😂😂yani bunu düşündüğümden beri yumurtadan soğudum kek yaparken filan spermi ayırıp atıyorum 😂 bunun farkında mısınız?

Her yumurta yediğinizde bunun farkında mısınız?

0|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ben onu görünce çöpe atiyorum😂

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 40

• Spermisit hücrelerinin birer protein olduğunun kabulü ve yumurtanın ciddi bir protein kaynağı olduğu varsayımından yola çıkarak gerçek olması mümkün olan, fakat, yumurtanın pişmeden önce bir beyazının olmadığı, şeffaf bir sıvısı olduğu dikkate alınırsa "yumurtanın şeffaf sıvısının horozla değil de tavuk ile ilişkilendirilebileceği"nden işkillenilmesinin söz konusu olabileceği çıkarsamasını yaparak gerçekliğinden şüphe etmemize yol açan hipotezdir.

Dağılabilirsiniz

2|1
    0|0
  • Hee biliyoz nolmuş 😄daha iyi ya işte proteini artıyor 😂
    Sen benim gördüğümü görsen hiç yiyemezsin..
    Yarısı civciv 🐣 olmuştu 😒çinliler öyle yiyor.
    Şaka bir yana tam bir kimyasal bomba 💣 o yumurtalar yememek lazım pedere diyorum süpermarketten yumurta alma diye köy bakkalı gibi yerlerden al diye oradakilerde çıkmıyor bunlar diyorum 20 krş daha ucuza alacağım diye süpermarketten alıyor..
    Ben özellikle gidip şu kabuğu bokluyumurtalar varya onlardan bir lezzetliki yumurtanın tadını unutmuşuz..

0|0
    0|0
  • Ona bakarsan dogmamid yavruyu yiyorsun

0|1
    0|0
  • Yediğimiz yumurta, döllenmemiş yumurtadır.
    Yani, tavuğun reglidir.
    Bunun farkındayım.
    Bunu bile bile yiyorum.

0|0
    0|0
  • Bizde bir sperm değil miyiz ki zaten? : )

0|1
    0|0
  • onumu düşündün hep et yerkende oköz sipermimi yiyoruz

0|1
    0|0
  • Niye, sekste partnerin kim bilir kaç kere ağzına asdjkf ondan değilde bundan mı tiksiniyon

1|0
    0|0
  • oda ayrı bir protein

0|0
    0|0
  • az sonra 4 yumurta yiyecem yumurta candir.

0|0
    0|0
  • Yanlış biliyosun o yumurta döllenmemiş yumurta döllenmiş olan civ civ oluyo. Horoz olmadan da tavuklar yumutlayabiliyor bunu suni gece gündüzle yapıyolar az bir yemek endistürisi araştır

0|0
    0|0
  • Boşver yiyeceğimizi yemişiz zaten xD

0|0
    0|0
  • Peki sen neyin sonucusun bayan çatlak profesör

1|0
    0|0
    • Ben insan yemiyorum ama

• @Resif_canlısı ya ben iki kişiyle mi yazisiyorum yamuk burunluya yazdim ben sen araya girip karıştırdın

• Giremez miyim yani. Noldu, kapris yaptıun herhalde. Senden uzun olduğumu görünce tabii.
      hahaha, yaşasın kötülük.
      karınca yuvası seni.

• Seri Yumurta Üretimi Yapılan Yerlerde Horozun İşi ne Allah Aşkına?

2|0
    0|0
  • Şuraya çok zekiyim demek isteyen bir kız çizelim.

2|0
    0|0
  • O açıdan bakarsak hepimiz birer spermiz. Yediğimiz etlerin hepside bir zamanlar sperm di :)

0|0
    0|0
  • hayvansal gıdaları böyle değerlendirirsen hiçbirini yiyemezsin :) ama hepsi doğa ananın bize hediyesidir yiyin bol bol.

0|0
    0|0
  • O gördüğün şey sperm değil ablacık siyah benek benek olur bilgin olsun ve market lerden aldığın normal yumuryalarda sperm olmaz sadece salma tavukculuk yappta koy yumurtasi dediklerimiz de olur

0|0
    0|0
  • Ne ka pis kafanın içi yav

0|0
    0|0
  • Her yumurta da sperm olmaz

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    20

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 25

• Bu söyledikleriniz dogal ortamda kumesde bahcede tavuk ve horozun oldugu uretimdeki tumurtada mevcut kaldıki asıl saglıklı olan yumurtada budur hazır yumurtalarda bu yok hatta kapalı ortamda hiç gunes görmeden buyutulen tavuklatın yumurtasının yararlı oldugunu sanmıyorum

0|1
    0|0
  • Kusturdun yaa 😢😂

0|0
    0|0
  • Öghh yapma böyle seyler😷 Ben yavru civciv yiyorum diye düsününce igreniyodum, sen daha beterini dedin😷

0|0
    0|0
  • sen her aynaya baktıgında ne oldugunun farkında mısın?

0|2
    0|0
  • Ona bakarsan bebek severkende babasinin spermini sevmis olursun, bu isler böyle

0|2
    0|0
  • sperm miydi? :O

0|0
    0|0
  • Ya yeni duydum

0|0
    0|0
  • O beyaz şey sperm değil büyüyecek olan fötüsun ilk parçaları seni zeki şeyy

0|2
    0|0
  • yarışı kazanan sperm benim. ayrıca o da bir yumurta sonuçta onu da yeme o zaman.

0|0
    0|0
  • çiftlik yumurtaları döllenmemiş yumurtalar bildiğim kadarıyla. onlarda döllenmediği için canlanmayan embriyo. senin adet olurken canlanamadan attığın yumurtandan. zaten döllense kırınca civciv çıkar karşına...

0|0
    0|0
  • Biyo dersinde arkadaşım söylemişti o gün bugündür yumurtadan soğudum kek vs yaparken ayırıyorum hatta şu an midem bulandı aqqq

0|0
    0|0
  • yumurtadan soğuttun :/ :(

0|0
    0|0
  • Canısı o sperm değil büyümemiş embriyo zaten sperm olması imkansız yediğimiz yumurtaları yapan tavuklar horozla cima etmiyolar :)

0|0
    0|0
  • O beyaz kısım sperm değil cahil

0|1
    0|0
    • Ne ozaman aydinlat bizi ileri zekalı

• yoktur öyle bir şey. çünkü horoz menisi çok sayıda hücreden oluşurken, yumurta tek başına bir hücredir; hatta bilinen en büyük hücre yumurtadır (bulsanız en büyük hücre dinozor yumurtası olur)

• ambiyotik sıvı

• Evet farkındayız

0|0
    0|0
  • bunu bana 4 yaşında kuzenim söylemişti o zamandan beri yemem

0|0
    0|0
  • Evet 😄😄😄

0|0
    0|0
  • Yumurtadan s oguttun jsf

0|0