Akşama ne yemek yapıyım?

Evet yine bir türk kızı klasiği, akşama ne yemek yapıcağımı bilmiyorum önerilerde bulursanız sevinirim zahmetli bir yemek de olabilir zaman geçmiş olur

0|0
78

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ben bu akşam bahçeden topladığım fasülyeleri haşlayıp mısır ununa bulayıp kızartıcam yanına da şehriye çorbası ve biber dolması yapıp salata ve cacıkla sunum yapmayı düşünüyorum.
    Biber dolmasının yanında patlıcan kızartmalık kabak ve domates de dolduruyorum harika oluyor tavsiye ederim. 😊

1|0
    0|0
    • Fasulye de mi kızartılıyo ya😕 İlk defa duyuyorum, güzel fikir teşekkür ederim yorumun için :)

• Rica ederim denemeni tavsiye ederim çok lezzetli oluyor

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Yayla çorbası Biber dolma

1|0
    0|0
  • Kırmızı mercimek, patlıcan kebap, pirinç pilavı ayran baklava ya da tulumba tatlısı şekerpare de olabilir

1|0
    0|0
  • Patates tavası

1|0
    0|0
  • Sarma yap dıycemde

1|0
    0|0
  • elinde ne malzemen var bilmiyoruz ki

1|0
    0|0
  • ahtapot hasla... patates kremasiyle... iciyorsan beyaz sarap...

0|0
    0|0
  • Şampanya soslu Midye Dolma

0|0
    0|0
    • Alkol kullanmıyoruz

• Dalgasına söylemiştim hangi Türk evinde Şampanya soslu midye dolma yapıyor genel görünen bir şey değil karides güveç yap diyeceğim ama yarına yaparsın artık saat geç oldu :D

• Hıı😳😄 peki tamam sağol fikir için :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Karnıyarık yap 😂 😂

1|0
    0|0
  • Kuru fasulye pilav

1|0
    0|0
  • börek aç sarma sar çorba yap tatlı yap fasulye yap salata ve cacık yap evde malzeme yoksa git alışveriş yap güveçte tavuk yap :)

1|0
    0|0
  • Merhaba ben bu aksam ali nazik, mercimek corbasi ve salata yaptim. Oructan sonra cok yemek yiyemiyoruz. Tatli olarak da trilece aldim disaridan cok da guzel oldu. Ayrica bu ara home&cook tv'de bu ramazan ayında kendi yemek tarifimizi oluşturarak 60 hediyeden birini de kazanabiliyormuşuz. Hazir yemek yapmisken, sansimizi denemek lazim.

1|0
    0|0
    • Ali nazik hiç yapmadım.. Bugün geçti ama ilerki günlerde denicem çok sağol :)

• Ayy bizde hergün düşünüyoz bıktm artk :/

1|0
    0|0
    • Aynen insan değişik şeyler yapmak istiyo😕

• içli köfte yap

1|0
    0|0
Yükleniyor...