Kapat

Kızlar donut yapabiliyonuz mu :D?

Yabancılar çok yiyor kocaman simit gibi içi krema dışı çikolatalı bişey nasıl yapılıyo

0|0
18|1

En İyi Kız Görüşü

• Fırında yapılan var kizartilarak yapılan var. Fırında yaptım ama pek güzel olmadı, kizartmayi denemedim henüz😅

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hic sevmem.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Ben denedim ama özel makinası var onun onsuz evde yapınca pek güzel olmuyo açıkçası. nasıl waffle, waffle makinasız yapılmıyosa donut da evde yapınca pek güzel olmuyo. Tecrübeden söylüyorum :)

1|1
    0|0
    • Aynen pastanelerdeki daha güzel duruyor :D

• Krispy creme var avmlerde ben sadece ordan yiyorum harika yapıyolar. rastgele pastanelerden aldgm da oldu ısırıp atmıştım.

• yapamıyom :D

0|1
    0|0
  • Hayır, hazır alıp yiyorum😂

1|0
    0|0
  • O ne ya 😂

0|0
    0|0
  • Yapmayı bilmiyorum :D

0|0
    0|0
  • 1 bardağı süt
    2 yumurta
    1 su bardağı toz şeker
    1 yemek kaşığı margarin
    2 paket kabartma tozu
    1 paket vanilya
    Alabildiği kadar un
    Üzeri için;
    bitter çikolata

Üzeri için olan malzemeler hariç bütün malzemeler karıştırılıp yumuşak bir hamur yapılır. Yarım santim kalınlığında açılır. Geniş ağızlı bardak ile kesilir. Kola kapağı ile de ortası delinir. Bol yağda kısık ateşte altın sarısı olana kadar iki tarafı da kızartılır. Çikolatalar benmari usulü eritilir. Hamurların yarısına gelecek şekilde batırılır ve servis tabağına alınır. Üzerindeki çikolata donmadan istenildiği gibi süslenir.

0|0
    0|0
    • Peki içini nasıl dolduracaz. Teşekkürler tarif için :)

• Icini doldurmayacaksin 😁 yani ben boyle yapiyorum.

• gavur yesin onu. bizim çöreemiz var

1|0
    0|0
  • www.nefisyemektarifleri.com/donut-nasil-yapilir/ Buradan bakabilirsin :). Çok da severim Türkiye'de çok satan yer bulunmuyor sanırsam :/. Ama Amerika'da olduğum için no problem.

0|0
    0|0
    • Aynen pek yok buralarda güzelmiş :D

• ben pankek yapıyorum kanka

0|0
    0|0
  • Denemedim ama pastanedekiler daha güzel :D

0|0
    0|0
  • vardır tarifi nette ama bire bir aynısı değildir buyuk ihtimal. Satan pastahaneler var oralardan alabilirsin

0|0
    0|0
  • yemek sitelerinde olmasi lazim bir bak

0|0
    0|0
  • Ici hep krema degil ki

0|0
    0|0
  • Yemeyi severim😋😋

0|0
    0|0
  • Yapmam alirim ugrasamam cunku guzel olmaz 😂whatever tatli seyleri sevmem ancak özel dönemlerimde

0|0
    0|0
  • Aslinda donutın içi boş olur, krema dolgulu olan berlinerdir. Ki ikisi de evde çok lezzetli olmaz.

1|0
    0|0
  • En kralını yapıyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...