Kapat

ORUCUZ VE NE YİYCEZ BİLEMİYORUZ?

Arkadaslar iftar icin yemek düşünüyoruz fakat bir türlü ne yapacağımıza karar vermedik 2 kisiyiz bide aşırı zor yemek yapamayız önericeğiniz kolay doyurucu lezettli şeyler var mı?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Patates püresi yapın yemek olarak hem lezzetli hem doyurucu, domates çorbası da çok kolaydır yanına yapın birde salata, tatlı olarak yalancı tavuk göğsü olabilir.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• Tatlıcanlar bu durum size birşey ifade etmeli. Bilmem durumdan vazife çıkardınız mı? Arkadaş yeni nesil kızlarda gerçekten yemek kültürü yok ya. Ne demek çok zor şeyler bilmiyoruz en kolayı Burger King :) Sizi kınıyorum :)))

0|1
    0|0
    • :D pek bir beceriksiziz kabul ediyorum

• Bak ilerde evleceksinzi, evde hizmetciniz olsa bile kocanız size diyecek ki hadi bir yemek yap da yiyelim yani bir yuvayı ayakta tutan çocuk değil, evin kadınının yaptığı kuru fasülyedir. Boşanma olaylarıda bu yüzen artmış olabilir. Çözüm kuru fasülye ıslat şimdi biraz fazla pişirirsen olur. Ama teravih namazına gitme malum gaz yapar. :) Ya acıktırdın beni de bak :( akşama ben e yapsam acaba? Aklıma deli sorular getirdin :)

• Pirinç pilavı yap yanınada tavuk ya da ciğer senin tercihin kızart birde patates kızartması kola ramazan pidesi tamamdır :)

0|0
    0|0
  • Patates kızartması, köfte, cacık ve karpuz olabilir 😊

0|0
    0|0
  • İkinizde kızsanız ayıp size 😀 Yapın bir karnı yarık pilav cacık yiyelim 😀

0|0
    0|0
  • Sandviç yap bol peynirli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 1. Hazır çorba - 10 dakika karıştırması
    2. Fırında baget - 5 dakika hazırlaması pişmesi 30 dakika (?)
    3. Salata - 5 dakika
    4. Herhangi bir içecek
    Sizi yoracak zamanın toplamı 20 dakika.
    Gayet doyurucudur.

0|1
    0|0
  • kuşbaşı et alın kavurun, para yoksa mantar , mantar sevmiyorsanız patates

0|1
    0|0
  • pizza

0|0
    0|0