Pastam nasıl olmuş?

Atölyede nicelerini yaptık ama neyse nasıl olmuş?
Pastam nasıl olmuş?

Güncellemeler:
Olmamış diyenler, ben pasta bölümü okudum boyle dandik bir pasta yapip atma cesaretini nerden aldigimi anlayabilirsiniz heralde o yuzden sizden daha cok sey bildigim icin umrumda degilsiniz seviyem hic degilsiniz. Kapiş?

2|1

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 40

• Olsada gömsek 👌

1|0
    0|0
  • gayet güxell

1|0
    0|0
  • ımmm canım çekti

2|0
    0|0
  • Tadına bakmak lazım

1|0
    0|0
  • Harika.

1|0
    0|0
  • Çoğu pastane pastasından daha sağlıklı ve daha güzel tadı

1|0
    0|0
  • eline sağlık

1|0
    0|0
  • çok güzel walla eline saglık

1|0
    0|0
  • pasta bölümü hmm ilginçmiş :D o zaman profosyonelini yapta görelim bunu bende yapıyorum çünkü

1|0
    0|0
    • Ever siyavuspasa kiz meslek lisesinde okudum yapip aticam bir ara.

• benim bildiğim gıda yiyecek üzerine bölümler oluyor ama demek pasta üzerinede varmış güzel bölüm bekliyoruz bakalım pastanı :D

• Bizde yiyecek icecek uretimi 3 ana bolume ayriliyordu Mutfak pasta ve servis ben mutfagi sectim ama pastaya aldılar

• güzel olmuş :)

1|0
    0|0
  • Ellerine sağlık güzel görünüyor :)

1|0
    0|0
  • sade ama guzel

1|0
    0|0
  • Çok güzel görünüyor :)

1|0
    0|0
  • Dimdik üstten cekmissin
    Yandan olan fotoları olaydı iyiydi

1|0
    0|0
  • Sen yenisin galiba

0|1
    0|0
  • Normal pasta iste :D

1|0
    0|0
  • sınıfta kaldın defooll :) getir yiyelim şunu

1|0
    0|0
  • eline sağlık

1|0
    0|0
  • meyvesi birazcık fazla olabilirdi :)

1|0
    0|0
    • Iftar vaktiydi ya fazla ozenmedim😄

• bir dahakine daha güzellerini bekliyorum senden :D bu arada ellerine sağlık :)

• Tesekkur ederim, insallah :)

• Güzel :D

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    20

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 34

• Eh işte

1|0
    0|0
  • Ya ben cok pasta yaptim mesela ve bu pastaya baktigim zaman sanki böyle hafif ama bir o kadarda tadina doyamiycagim bir tatli gibi duruyor :)

1|0
    0|0
  • Guzel olmus bence tadi guzeldir ama gorsel acidan ustundeki sekeri her yere serpebilirdin

1|0
    0|0
  • Güzel

1|0
    0|0
  • Güzel olmuş eline sağlık

1|0
    0|0
  • Fena degil...😉

1|0
    0|0
  • pasta bölümü okuyup, pastam nasıl olmuş diye bu pastayı atman da çok ironik.

1|0
    0|0
  • Eline sağlık.

1|0
    0|0
  • Pasta bölümü okuyorsan yaptigin pastanin dandikliğinin farkindasin demekir. ve bu durumda pastani basit bulanlar, begenmeyenlere carlaman "egitimsiz" "cahil" "kendini bilmez" "ezik" "seviyesiz" oldugunu gosterir. Daha siralardim. Madem pastacisin insanlari kapak etmek istiyorsan adam gibi yaptigin bir pastayi koyarsin yorumlarina susarlar sonra yapabiliyorum dersin. Ama bu iş "aslında"larla olmuyor. Su anda onumuze sundugun pasta inanilmaz basit pasta demeye bin sahit- kek arasina ve uzerine krem santi surup 2 meyve koyunca adi pasta olur ama goruntusu ise sacma sapan bisey, gorundugu uzere...
    Bu pastaya bayilmalarini ii yorum yapmalarini beklemiyordun heralde. Bekliyorsan da harbi sorunlusun.
    Pasta berbat. Biraz elestri kaldirmayi dene cunku bu sekilde pastan gibi sen de basit duruyorsun.

0|0
    0|0
    • Ben arkadasiyim bu sorunun sahibinin bu cvbi atmami istedi arkadasim simdi iyi dinle; Bu yazdiklarin varya senin ne kadar "yuzeysel" ve ne kadar "basit" dusundugunu gösteriyor. Yuzeyselde senin gibi "dusuk zekali" insanlar düşünür. Senin benim solediklerimi anlayacak kapasitede olmadigini gosteriyor."polemik ve satasma amacli" yorumunu cok ozenerek yazmissin bende geri sana yaziyorum once benim seviyeme gel sonra konusalim senin seviyene inemiycem simdi yaptigim hicbisey seni ilgilendirmez ne oldu zoruna mi gitti hayirdir? Bu kadar zoruna gittigine gore yaran var heralde benleki heralde baya bir var. Yazık acidim sana su dustugun duruma bak benim sorumda gelmis beni ezmeye calisiyosun hayirdir sen kimsin bir aynaya donup baktinmi ben beklenti icinde olsaydim ona gore bisey yapardim ama sen anlayamayacak kapasitede oldugun icin yorma o beynini... Varsa tabi.

• Cok ozur dileyerek bisey soylemek istiyorum

Hmagdkahbdnahsnlahsnjshsnmahsnajsnsbsndnshsjgsbakgsndhhsnshshbsjdhjshdbsjsihensjshbshdkhabdnsjdbjdhskshbsjshsbnajshbsbsbbs

• sade ama güzel eline sağlık :)

1|0
    0|0
  • İyi normsl pasta

1|0
    0|0
  • güzel afiyet olsun
    ama süslemeyi çoğalt

1|0
    0|0
  • Basit olmuş :)

1|0