Sevmediğiniz yemek, davette önünüze konduğunda ne yaparsınız?

Bir yemeğe davetlisiniz ve önünüze sevmediğiniz bir yemek konuyor. Buna rağmen tadına bakar mısınız?
Ben yıllar önce bir iftar davetinde tiksinmeme rağmen ilk defa bamya yemiştim ve şu an en sevdiğim yemekler arasındadır. Ayıp olacağını düşünerek yemem, sevmem diyememiştim o zaman :)

1|0

En İyi Kız Görüşü

• Yiyebilecwgim bir yemek se ev sahibi üzülmesin diye tadina bakarim.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 23

• tadina bakip akabinde sevmiyorum diyecegim icin o yemek cope gidecek.
    hic tadina bakmadan mundar etmeden geri veririm yemegi.

0|1
    0|0
  • Eşek gibi yerim. İnsanlar zahmete girip hazırlamış, damak zevkime halt etmek düşer.

1|1
    0|0
  • Ben sevmiyorum derim
    Yemem :/

0|1
    0|0
  • yemiyorum salata pilav yiyorum veya ne varsa

0|1
    0|0
  • Bunun için atalarımızın bir sözü vardır ya hani; misafir umduğunu değil bulduğunu yer. Alerji vesaire gibi durumlar olmadıkça hele ki bir davette önüne gelen yemeği geri çevirmeyi doğru bulmuyorum :/

0|1
    0|0
  • Hayır yiyemem tadınada bakmam bıtıremeyeceğim şeyden nıye 1 kaşık alayımki ? Eğer yersem o yemeği yedıkten sonra kesın zor durumda kalan ben olurum.

0|1
    0|0
  • Yemem

0|1
    0|0
  • Zorla da olsa yerim

0|1
    0|0
  • Bir kez başıma geldi pırasa yemek zorunda kaldım midem altüst olmuştu

0|1
    0|0
    • Aaa pırasa, çok severim :) çokta güzel yaparım. Küçükken bende yemezdim :)

• O gün hiç sevmemiştim ama iki üç yıl önce ablam yapmıştı kokusu çok güzel gelmişti zar zor cesaret edip denemiştim ve şu anda çok severim pırasayı bol limonlu:)

• Mecbur Yiyorum ama mübarek tabağı dolduruyorlar. s

0|1
    0|0
    • Kültürümüzden geliyor o, az olmasın ayıp olur misali :) anneme sorsan iki kaşık ne var ki der :)

• tabi ki yerim^^ o yemek için zahmet edilmiş yetmemiş birde önüme kadar getirilmiş^^ bulamayanları düşünün biraz yemekte seçicilik yapacağınıza^^

0|1
    0|0
  • yemem : bir çatal batırır iki tadına bakarım ama birakırım yiyemem

0|1
    0|0
  • Yiyemem maalesef

0|1
    0|0
  • Yemem sevmiyor olabilirim sonuçta saygısızca bir davranış değil

0|1
    0|0
  • İlk defa yiyeceksem denerim ama sevmiyosam ev sahibine çaktırmamaya çalışarak yemem..

0|1
    0|0
  • Oldu ve yiyemem hayatta yersem anında çıkarıyorum o yüzden özür dileyip almayacağımı rica etmiştim.

0|1
    0|0
  • Bitiremesem de yemeye çalışıyorum emek verilmiş sonuçta ayıp olur

0|2
    0|0
  • Elinize sağlık. Böhhh

0|1
    0|0
  • Sadece sevmediğim bir yemekse yerim, bazı yemekleri asla agzıma sürmem ki iade ederim dokunmadan..

0|1
    0|0
  • Hayır yemem.

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    3

Erkekler Ne Diyor 5

• Bende hayatimda patlican yemedim sevmedigim icin iftarda verdiler tiksinerek yedim sonra bide hasta oldum piskolojik heralde bir daha da yemem

0|1
    0|0
  • Mantar ise yemem

0|1
    0|0
    • Bak bende yemezdim mantar ama şu an yemeklerde çok kullanıyorum, sevmeye çalış bence. Çünkü gerçekten tadı çok güzel. Mantar sevmeyen çok arkadaşıma sevdirmişimdir ben yaptığım yemeklerle, sende dene :)

• Valla çocuklugumdan beridir tadını hıc sevmıyom onun yuzunden yemiyorum :D

• İnşallah bir gün tadarsın kardeşim :)

• Tokum ben ya

0|1
    0|0
  • hiç düşünmeden yemedıgımı belırtırım

0|1
    0|0
  • yerim

0|1
    0|0
Yükleniyor...