Yardım edenden allah razı olsun?

arkadaslar sevgilimle ayrıldım ama 4 gun oldu bugun dogum gunu kutlamadı ona nasıl bir mesaj atsam hem duygulansa hem pısman olsa benim dogum gunum

0|0
43

En İyi Kız Görüşü

• Peranın iyiki doğdun sevgilim şarkısını at ve dedi iyiki görüp iyiki sevmisim seni

0|1
    0|0
    • bunu onun dogum gununde dusunmustum

• attım abi dogum gunun muydu dedi kalbimden vurulmusa dondum bana o kadar asıktı kı canını verirdi hemen unutmus ayrılınca vayh

• Gercekten oylemi dedi. O zaman yoluna bak kardesim. Sen elinden geleni yaptın. Bosver.

En İyi Erkek Görüşü

• şöyle yazabilirsin''sen benim doğum günümü unuttun ama ben senin, değil doğum gününü unutmak, ilk tanıştığımız günü bile unutmadım, unutmayacağım.. bakmadım hiç kimseye sana baktığım gibi. yanmadım hiç kimseye sana yandığım gibi... sen benim ilk göz ağrım son aşkımsın..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Bugun benim dogum gunum hem. sarhosum hem. yastayim :) watsapp varsa bu sarkiyi atabilirsin

0|0
    0|0
  • Onca yaşadıklarımızdan sonra, ayrı ya da beraber olalım, iyi dilekler temennisiyle beraber kısa bir doğum günü mesajı atmamakla geçmişe bir sünger çekmiyorsun, güzel anılarımızın değerini alçaltıyorsun sadece.

0|0
    0|0
  • hiç yazmamak daha iyi gibi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Allah Belani Versin...

1|0
    0|0
  • Mantıklımolur

0|0
    0|0