8 kişiye hazıriayabileceğim bir yemek söylermisiniz?

8 kişiye hazıriayabileceğim bir yemek söylermisiniz 😊

0|0
1416

En İyi Erkek Görüşü

• Zor mu kolay mı ne tarz birşeyler var aklında bu önemli

1|0
    0|0
    • Şöylr birşey ben calıştığım nöbet tutuyorum her nöbette bir kişi aldı bende ne yapsam bilemedim kolay zor fark etmez evde yapıp öyle götürücem

• Patlıcanları kızartarakta yapabilirsin

• Olabilir ozman

En İyi Kız Görüşü

• Egenin meşhur yemeği keşkek yap keşkeğin yanında zeytinyağlı yemek gider zeytinyağlı börülce süper gider meselâ yanına da cacık yap oh mis gibi ben olsam böyle yapardım
    Gelen misafirler güneydoğulu olabilir ama evsahibi nereliyse o yörenin yemeğini yemek zorunda çünkü misafir umduğunu değil bulduğunu yer 😏

1|0
    0|0
    • Ben arkadaslara yaptm keskek yemedildr acikcasi oruclular hani yenmeyecek yemekde yapmak istemiyorum

• Koyu oluyor doğru ama buğdayı defalarca yıkayıp süzmen lazım yıkarken limon sık üzerine ki fazla koyu olmaz o Zaman

• Tamam tesekkur ederim

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

Kızlar Ne Diyor 13

• 8 kişilik her türlü yemek yapabilirsin işte ne bileyim ki 😛😂

1|0
    0|0
  • Fırında tavuk ve ya et güveci,
    Patates püresi
    Pilav
    Çorba
    Kabak patlıcan kızartması sarımsaklı yoğurtlu ve zeytiin yağlı
    Biber közle birde.
    Tatlı olarak güllaç.

2|0
    0|0
    • Et güveci benmde aklıma geliyo ama arkadaş bugn sebzeli yapacak bende 1 hafta snra sırf ettenmi yapsamki pilav çorba yoğurtlu semizotu ya da cacık falan

• Patates püresi de yap. Sadece et yap biber domates soğan koy bir de güvecin içine

• Peki soğan ben arpacık blsaydım onu koymayı dusundum ama yoktu hiçbiryerde biberide üstüne bütün koyuyoruz biz ya da acıysa ikiye bölüp öyle acısı cıksın dıye

• kuru fasulye

1|0
    0|0
  • Enginarli bonfile

1|0
    0|0
  • Karnıyarık seni kurtarır bence herkese bir tane ve yanına pilav bereketli olur 😊 çorbayı da kaselere koy çok olmasın oldu bitti

1|0
    0|0
  • köfte kızart , patates kızar pide pizza. veya mercimek çorbası , makarna salata tavuk. veya pilav , köfte , patates yemeği salaata

2|0
    0|0
  • Ezogelin çorbası
    Patates püresi
    Karnıyarık böreği
    Julyet salatası
    Yeşillik salatası
    Meyve tabağı

2|0
    0|0
  • karnıyarık yap pilav yap salata garnitür makarna salatası kola yap işte gitsin

1|0
    0|0
    • Onu arkadaş yapacak

• Tavuk sote basıt olmazmı

• mantarlı olunca çok lezzetli oluyor salata patates püresi falan çorba ile güzel olur o

• Makarna

1|0
    0|0
  • mantı 8 kişilik

2|0
    0|0
  • Şehzade kebabi 😊

1|0
    0|0
  • Menu hazirla

1|0
    0|0