Diyetde sut urunleri kullanmak basa belami?

Diyetde sut urunleri kullanmak karinda midede siskinlik yaparmi ne dusunuyorsunuz diyetde sut urunleri kullanmiyimmi?

0|1

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• brom en iyi yağ yakici yogurttur her ogunde bir su bardagi fissssek gbi yapar ara ogunlerde meyveyi muhakkak yemen gerekir evvet super gaz yapar bunun icinde ne sicak ne soguk ılık su tuketmelisin bolbol

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• laktozsuz süt kullanabilirsin şişirme yapmaz

0|1
    0|0
  • Bişey olmaz kullan. Diyette kullanırlar asıl gevreklerin üzerine koyarlar

0|1
    0|0
  • tabiki kullan kararında kullanırsan zayıflamana yardımcı olur

0|1
    0|0
  • Kullanılmalı tok tutar metabolizmayi hızlandırır

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Süt göründüğü kadar masum Değildir. Sanıldıgı üzere Protein oranı çok yuksek değildir 1 lt pakette sanıyorum 14 gram kdr proteın var. Fakat 100 gr da tam yağlı sütlerde yaklaşık 5 gr yag mevcut. Diyet için uygun Değildir. Fakat 0 yağlı sütler var Onları tuketebılırsın. Yulaf ile karıştırırsan Hem tok tutar hemde kas kutlenı korumada yardımcı olur

0|1
    0|0
    • Gaz yaparmi peki?

• Tamam tesekkur ederim

• Rica ederim dostum

• tabiki kulan bende kulanıyorum ama diyette hep yağsız tercih ediyolar bu çok yanlış bişey yarım yağlı tuket hep

0|1
    0|0
    • Biliyorumda asiri gaz yapiyor midede etrafdaki insanlardan utaniyorum asiri gurulduyor mide

• bende sut urunu tuketiyorum zumba fitness spining ve koşu ile uğraşıyorum gunde 50 km koşuyorum bende sıkıntı çıkmıyor

• Kac kilosun vere biliyormusun peki ve gunde kac kilo veriyosun tahminen

• Ayran önermem.

0|1
    0|0
  • süt gaz yapar

0|1
    0|0
  • Hayir

0|1
    0|0
  • ne diyeti yapıyorsun?

0|1