Kapat

Sevgilime yemek yapacağım ama menü gelmiyor aklıma. Lütfen öneri sunar mısınız bana?

Sevgilim ona yemek yapmamı istedi. Ama aklıma hiç bir yemek gelmiyor. Bana biraz yardımcı olursanız çok sevinirim.

0|0
84

En İyi Erkek Görüşü

• Pilav cacık?

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bak ben yeni briey buldum hem hafif hemde görünümü güzel oluyo 2 tane kırmızı bir eri maydanozu marulu ve patatesi çok küçğk parçalara bölüyorum zeytinyağıyla önce patatesleri (küp küp doğranmış olacak) kızartıyorum ama içinin yumuşadığından emin ol bu arada kızartmadan öncede patatesleri sudan geöirki nişastasını bıraksın üzerinede kırmızı biber karabiber gibi baharatları döküp kızart ayrı bir tavadada kırmızı biberi marulu ve maydonozu kızart başka malzemelerde ekleyebilirsin tercihine göre sadece soğandan sarımsaktan uzak dur kırmızı biberlerin de yumuşadığından emin olduktan sonra patatesleri kızarttıpın tencereye koyup üzerine 3-4 tane yumurta kır hepsini karıştır yumurtalar iyice karışıp piştikten sonra kaşıkla bastırıp şekil vererek tabağa koy onun üzerinede erimiş kaşar koy allahlarını kaybediyolar erkek arkadaşıma yaptım annesine kadar anlatmış kolay gelsin

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• İmam bayıldı yap

0|0
    0|0
  • Kagit kebabi :D

0|0
    0|0
  • Mantar Çorba
    Paçanga Böreği
    Beef strogonof ve safranlı pilav , sebze sote
    Şeftali sorbe
    Türk kahvesi ve soda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bayat ekmeklerden pizza, sebze çorbası, yeşil mercimek salatası, fırında sütlaç. Gayet basit ve kolay bir menü.

0|0
    0|0
  • Çorba lahmacun salata

0|0
    0|0
  • Ben pizza kola Supagle yapardım Ada'm şişer patlar ölürdü😀😀

0|0
    0|0
  • Çorba patates tava pilav salata sonra en sevdiği tatlı.

0|0
    0|0
  • Mercimek corbası
    Taze fasulye
    Pilav
    Cacık

0|0
    0|0
  • balık yaap

0|0
    0|0
  • köfte patates yap yannıda salatayla ayran tamamdır risksiz hemde.

0|0
    0|0
Yükleniyor...